Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 28 Aralık Gıda Ürünleri Aktüel Fırsatları Sayfası

A101 Aldın Aldın gıda ürünü indirimleri yayınlanmış. Aktüel Ürünler olarak biz de incelemelerimiz ile bu ürünlere yakından bakalım. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde Dr.Oetker guseppe dondurulmuş 3 etli pizza 2'li 810g ürünü ile sizlerle olan sayfaya yakından bakacağız. Önemli fırsatlar var. Bu önemli fırsatların ilki Dr.Oetker dekor süsleme glazürü 76g oluyor. Dr.Oetker markalı ürünlerde indirimler sunan market bakalım hangi fırsatlar ile devam ediyor, görelim. Dr.Oetker çikolata kalpler 45g / çikolata harfler 60g olarak, Dr.Oetker çikolata parçaları 100g olarak ve Dr.Oetker pastacı kreması 156g sizlerle iken son olarak Dr.Oetker karamel / böğürtlen soslu trileçe 315g de ihmal edilmemiş… A101 aktüel ürünlerinde Spil peynir dolgulu biber çeşitleri 220g de sunuluyor. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde Entabi çiğ köfte 1 kg ürünü de sunulmuş. Devamında Mezemis meze seti 4'lü 340g de yer almış… Beklenen ürünlerden Bebelac bebek ve küçük çocuk ek gıdası 6x125g da sizlerle iken son olarak ise Findux fındık yağlı / zeytinyağlı kakaolu fındık kreması 400g da bu hafta görsellerinde görünen ürünler arasında yerini almış.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 22 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar