Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 23 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli pek çok fırsat var. A101 23 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında bulunan indirimlerde hafta sonu itibarıyla neler olduğuna bakalım. İlk olarak Yörsan ev tipi yoğurt 5kg ile indirim fırsatlarına başlayan market Karlıdağ tereyağı 550g indirimi ile devam etmiş. Bir başka indirimli aktüel ürün fırsatı Haftanın Yıldızları kampanyasında Tymbark meyveli içecek çeşitleri 1,70L sizlerle olmuş. Devamında Eti Hoşbeş gofret çeşitleri 142g ve Öncü domates salçası 1650g sunan market yine emsallerinden daha uygun fiyatı yakalamış görünüyor. Haftanın ve hafta sonunun yıldızı A101 23 Haziran kampanyası bu şekilde devam ediyor. Çerezya ayçekirdeği 250g indirimlerinde Doğuş Avantaj demlik poşet siyah çay 40’lı da sizlerle iken bir diğer üründe Zeo sızma zeytinyağı 1L bulunuyor. Ayrıca bu hafta ürünlerinde Billur tuz 500g, ABC toz deterjan 5kg da sizlerle olurken Gilette Mach3 yedek tıraş bıçağı 2’li ve Karpuz kg (23-24 Haziran) da var. Son ürün ise Soğan kg (23-24 Haziran) olarak sizlerle.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar