Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 28 Haziran Aldın Aldın Aktüel Ürün Kataloğu

A101, aldın aldın sloganlı indirimli sayfaları sunuyor. A101 28 Haziran 2018 Perşembe aktüel ürünleri Aldın Aldın kampanyalarında önemli pek çok detay var. Bu hafta ürünleri tek tek inceledik. Gerçek anlamda fırsatın ne demek olduğunu gördük. Şimdi ilk olarak bu hafta Verda porselen demlik emaye çaydanlık ile fırsatlar başlıyor. Sayfada bulunan fırsatlarda Çelik termos 2L da sizlerle. Bu hafta kampanyalarında LAV çay seti 12 parça 170cc ve LAV çay seti 12 parça 135cc ürünü de sizlerle oluyor. Kampanyalarında neler olduğuna baktığımızda Lav fırsatları devam ediyor. LAV saklama kabı 240cc, LAV meşrubat bardağı 345cc, LAV kahve yanı bardağı 140cc ve LAV tatlı kasesi 140cc ürünleri sizlerle oluyor. Bu hafta ürünlerinde Çerezlik 4’lü de sunan market Trend saklama kabı 3’lü/4’lü da sunarak indirimlerini genişletmiş. Ayrıca Figürlü saklama kabı 4’lü ve Uzun saklama kabı 3,5L de sunan market Desenli matara ürünü de sunuyor. Kampanyalarında Plastik kapaklı saklama kabı ile Desenli sepet 3.3L de sunan market son olarak ise Emoji lisanslı mısır/cips kovası sunmuş. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar