Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Market & 28 Haziran Gıda Ürün Kataloğu

A101 market indirimlerinde aktüel fırsatlar hız kesmiyor. A101 28 HAZİRAN 2018 Perşembe günü gıda ürünlerinde muhteşem spot fiyatlar sunmuş. İlk olarak görüyoruz ki Beşler dondurulmuş dana kontrfile kg sunulmuş. Kg fiyatı gerçekten süper… Ayrıca bir diğer indirimde Beşler dondurulmuş dana bonfile var ve kg fiyatı yine çok uygun… Herkes yesin diye ayrıca Beşler dondurulmuş dana antrikot da geliyor… Leziz ürün için fiyat piyasanın çok çok altında… Bir diğer kampanyada Tukaş acı/tatlı biber salçası 1650g yer almış. Bu indirimden sonra ise Eti Süt Burger çilekli 35g var. Ayrıca 28 Haziran günü Otat Sürsene taze kaymaklı peynir 700g ve Kentcafe toz milkshake çeşitleri 20g de var. Bir başka kampanyada Milkten Duo çikolatalı ve sütlü puding 4x70g yer almış. Bu haftanın kampanyalarında Coca-Cola Lime gazlı içecek 1,5L ile devam eden market, Akmina kırmızı meyve aromalı maden suyu 1L ve Dimes %100 meyve suyu çeşitleri 1L de sunmuş. Son üründe ise Doritos Hot Corn acı biber çeşnili 103g ürünü sizlerle. Bu haftanın aktüel A101 fırsatlarını inceledik. Daha fazlasını ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 28 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 21 Haziran 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar