Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 25 Nisan – 1 Mayıs Aktüel Ürünleri

A101 aktüel ürün katalogları 28 Nisan aktüel ürün broşürlerinde 25 Nisan - 1 Mayıs arası geçerli olacak olan indirimlerin bulunduğu kampanyalı ürünler sizlerle. Bu ürünlerin neler olduğunu inceleyelim. İkincisinde %50 indirim olarak duyurulan bu ürünler şöyle; Orkide ayçiçek yağı 1lt, Yöremce şeker fasülye, Ovadan yesemin kokulu pirinç, Yöremce cin mısır, Kaşık-La dana etli Kayseri mantısı, pul biber, sumak, Yörsan yarım yağlı beyaz peynir, Zeo yağlı salamura siyah zeytin, Keskinoğlu yumurta, Çikonella fındık kreması, Milka çilekli yoğurtlu çikolata, dondurma ve çeşitli tatlı ürünler de bu sayfada yerini alan A101 25 Nisan - 01 Mayıs aktüel ürünleri olarak karşımızda. Bu ürünler için kişi başına 2 adet sınırı da eklenmiş. Bu yüzden 4 aynı ürün alıp 2sini %50 indirimli almayı düşünmeyin çünkü indirim çalışmayabilir. Daha fazla detay için katalog görseline bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 28 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 17 Nisan 2016 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar