Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 25 Nisan Pazartesi – 1 Mayıs Pazar Aktüel Ürünleri

A101 25 nisan 2016 – 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirim listesinin 2. Sayfasını açıkladı. 28 nisan kataloğuna eklenerek gelen bu haftanın ürünlerinde pek çok indirim sizlerle. Bu indirimlerin ne olduğunu ve A101 28 nisan kataloglarında yer alan 25 nisan – 1 Mayıs tarihli ürünleri sizler için inceleyelim. Dana/Dana-Kuzu kıyma ürününde %6 indirim, köfte çeşitleri 400gr ürününde %11 indirim A101’de. Keskinoğlu dondurulmuş tavuk çeşitleri de %22 indirimli. Keskinoğlu piliç döner %25 indirimli, Keskinoğlu piliç kebap %26 indirimli olarak sizlerle. Keskinoğlu piliç kadınbudu köfte %21 ve Keskinoğlu/CP piliç burger %22 indirimli. CP/Keskinoğlu piliç büğet ise %23 indirimli. Kampanyalarda ayrıca Keskinoğlu piliç kangal sucuk %21, Dilimli piliç salam %21 ve piliç uzun sosis %21 indirimli. Birşah homojenize yoğurt 3kg %15 indirimli. Tarabya tam yağlı taze kaşar peyniri %15 indirimli olarak geliyor. Daha fazla ürün ve fiyatı katalog görselinden öğrenebilirsiniz. En doğru bilgiyi de A101 resmi sitesinden edinebilirsiniz. İncelememiz devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 28 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 25 Nisan 2016 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar