A101 29 Ağustos 2013 Aktüel Fırsat Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

A101 aktüel ürünleri ( bir diğer adı ile fırsat ürünleri) indirimlerine son hızla devam ediyor… A101 aktüel ürünlerinde bu hafta 29 ağustos 2013 Perşembe ürünleri müşterisine indirimleri var. Bu ürünlerde dikkat çeken çok sayıda ürün ve ürün çeşidi var. Elektronik aletin yine yoğun olmadığı A101 29 Ağustos 2013 aktüel ürünlerinde çeşitli mutfak ürünleri, Finish seti, Colgate seti ve nevresimler, v.s.. bulunmakta… Aşağıda katalogları paylaştığımız bu haftanın a101 aktüelleri için ayrıca bir video konusu da hazırlamayı düşünüyoruz.

Kısaca 29 ağustos 2013 aktüel ürünlerinden bahsedelim. İlk sayfada seramik wok tava ürünü ve demlik göze çarpıyor. Hanımların dikkatini çeken bu ürünler ise oldukça ucuz. Aynı zamanda kavanozlar, metal raf, saklama kapları da ilk sayfa ürünlerinden… Yiyecek maddesi olarak ise kurutulmuş yaban mersini, tuz, turşu salamurası ve üzüm sirkesi de göze çarpıyor. İkinci sayfa tamamen Colgate’e ayrılmış ve incelenmesi gereken indirimler içeriyor.3. sayfada ise Finish ürünleri yer alıyor. ” A101’de fiyatlar geriye sayıyor ” sloganı ile yayınlanan bu sayfa çok ucuz ürünler içeriyor. A101 29 ağustos 2013 aktüel ürünlerinin son sayfasında ise yatak örtüleri, yastık, yatak koruyucu, hurç, masaj aleti, v.s.. yer alıyor. Tüm bu ürünlerin detaylarını aşağıdaki A101 29 Ağustos 2013 kataloglarından bulabilirsiniz.

Facebook beğenilerinizi yorumlarınızı konumuzdan eksik etmeyiniz, lütfen ürünler hakkında görüşlerinizi yazınız.

A101 29 Ağustos 2013 Aktüel Ürünleri Kataloğu | A101 Aktüel

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Mailine "ÜCRETSİZ" Gelsin mi?

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 22 Ağustos 2013 tarihinde, A101 kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz