Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 24 Mart 2018 Hafta Sonu – Efsane İndirim

A101 24 Mart hafta sonu aktüel ürünlerinde EFSANE indirimler devam ediyor. Bu haftanın efsanesi inanılmaz bir fiyat düşüşü ile gelen Solo Parfümlü tuvalet kağıdı 8’li ürünü oluyor. Standart satış fiyatı 12,95 TL olan ürünü A101; 10 TL ve üzeri alışverişlerde 24 Mart ile 30 Mart tarihleri arasında stoklarla sınırlı olmak üzere 5,95 TL’ye sunuyor. Yüzdesel ölçümü çok zor olan bu indirim adeta bir ürün fiyatına 2 ürün almaya izin veriyor. Kısacası başka zamanlarda Solo Parfümlü tuvalet kağıdı 8’li ürününü 12,95 TL’ye aldığımız için ve bu indirimden faydalandığımızı da düşündüğümüzde ürün 5,95 TL’ye iniyor. Üründen iki adet aldığımızda sadece 11,90 TL ödüyoruz. Tekli satış fiyatından bile ucuza bu ürünü alabiliyoruz. Bunun adı EFSANE İNDİRİMDİR. A101 son zamanlarda yaptığı bu tür indirimleri ile kasa yanlarında özellikle harika fırsatlar sunuyor. Siz de kasa etrafında ürünler görürseniz mutlaka fiyatına bakın diyoruz, çünkü indirim gerçekten EFSANE oluyor. Ancak şartı unutmamak gerek, 10 TL ve üzeri alışverişler, stokla sınırlı, kampanyaları ürünler 10 TL’ye dahil edilmeden hesaplanıyor. Kişi başı ise 2 ürün alınabiliyor. Muhteşem ötesi fırsatlar için teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 22 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar