Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 29 Mart Her Eve Lazım Aktüel Ürün Sayfası

A101 29 Mart aktüel ürünlerinde her eve lazım indirimler gelmeye devam ediyor ve indirimler sosyal medyada şimdiden çok konuşuluyor. İlk olarak görüyoruz ki Vestel buhar kazanlı ütü var. Bu ürün 2400 W gücünde ve 120g/dk şok buhara sahip... Sürekli buhar 40g/dk olarak belirtilirken otomatik kapanma özelliği de var. Özel seramik tabana sahip ürün dikey buhar çıkışı da var. Ayrıca 2 yıl garantili ürünün taksit imkanı dahi var. Perfect kanatlı kurutmalık ürünü de bu hafta geliyor. 18m çamaşır asma kapasitesi olan ürün her eve lazım... Devamında bunun tamamlayıcısı bir ürün var. Silikon mandal 10’lu da sizlerle. Ayrıca Solid ütü masası geliyor. Tam bir ütü seti diyorsunuz sanırım. Ancak A101 indirimleri devam ettirmiş ve Örgü desenli kirli çamaşır sepeti ile başlayan çamaşır sepetlerini de indirime almış. Bu ürünlerde Örgü desenli sepet de yer alıyor. Son olarak ise Örgü desenli sepet sizlerle. A101 29 Mart günü ütüden masasına ve çamaşır sepetine kadar pek çok ürünü getiriyor. Kaçırmamak gerek... Teşekkürler A101.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 11 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar