Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel Temizlik Spot – 29 Mart 2018 Perşembe

A101 29 Mart aktüel ürünleri yeni indirimlerinde bu hafta pek çok spot ürün var. Yeni indirimlerinde A101; gıda ürünlerinin yanında temizlik ürünleri de sunuyor ki bu temizlik ürünleri spot sayfasında fiyatlar gerçekten harika… İlk olarak “Finish Deo bulaşık makinesi kokusu 4ml” ile başlayan katalog indirimleri “Finish bulaşık makinesi temizleyici 50g” ürünü ile yeni fırsata geçiyor. Ayrıca markette “Fairy bulaşık makinesi kapsülü Hepsi Bir Arada 120’li” ürünü de sizlerle olurken bir başka fırsatta ise “ABC çamaşır yumuşatıcı 5l” raflarda yerini alıyor. Aldın Aldın rafları bu hafta yine dolu dolu olarak dikkat çekiyor. Yeni temizlik indiriminde “Hyper Active banyo&mutfak sprey temizleyici 2x1000ml” sunan market “HighGenic fırçalı leke çıkarıcı 200ml” ürününü de ihmal etmiyor. Ayrıca birkaç gıda ürünü de sunan market bunları da şöyle isimlendirmiş. “Çerezya çiğ köfte 180g”, “Bounty Hindistan cevizli bar çikolata 57g” ve son olarak “Vivident Extra naneli draje 66g”. Bu ürünlerin ardından ise son grupta “Sleepy Sensitive ıslak havlu 4x70adet” getiriyor. Son olarak ise “Gilette Blue 3 tıraş bıçağı 6’lı+tıraş köpüğü 200ml” ile sayfanın finalini yapıyor. Harika işlere imza atan A101’e teşekkürler…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 22 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar