Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 28 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel ürünleri hafta sonu kampanyaları yayında. A101 28 Nisan 2018 aktüel ürün katalogları hafta sonu indirimleri Haftanın Yıldızları ile geliyor. Bu haftanın yıldızlarında bakalım ne gibi kampanyalar ve indirimler var görelim. İlk olarak İkbal/Torku/beşler dana kasap sucuk 400gr indirimi sizlerle. Diğer kampanyada ise Tarabya tam yağlı taze kaşar peyniri 700g sunulmuş. Bu haftanın kampanyalarında Karadem Ala siyah çay 1kg ve Yöremce kırmızı yaprak mercimek 2,5kg de sizlerle olurken ayrıca Maret/Torku/Aytaç kokteyl dana sosis 300gr ürünü de es geçilmemiş. A101 aktüel indirimlerinde Çikonella kakaolu fındık kreması 500g, Danette çikolatalı puding 4x100g de sizlerle. Bu hafta A101 aktüel indirimlerinde Ülker Biskrem kakaolu krema dolgulu bisküvi 200g ile kampanyalar devam etmiş. A101 aktüel hafta sonu fırsatlarında ürünlere bakacak olursak ayrıca; Diyar baharat isot 100g, Tursil konsantre toz deterjan 7,5kg, da sizlerle. Patates kg özel fiyat (26-29 Nisan) ve Soğan kg özel fiyat (26-29 Nisan) ürünleri de özel tarih ve fiyatı ile sizlerle. Daha fazlasını görsellerden görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar