Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 3 Mayıs Aktüel Ürün Gıda Fırsatları Sayfası

A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta 3 Mayıs 2018 Perşembe katalogları var. Pek çok indirim ve kampanyanın yer aldığı bu hafta indirimlerinde ilk olarak Aldın Aldın indirimlerini görüyoruz. İndirimlerde ise muhteşem gıda fırsatları var. Alphin dondurulmuş hindi kapama kg ürünü ile başlayan indirimlerde ikinci olarak ise Lezita dondurulmuş piliç nugget 1000g sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde Doğuş Black Label demlik poşet çay 160’lı da sunulmuş. A101 PERŞEMBE günü muhteşem indirimlerinde Danet dana mangal fermente sucuk 350gharika fiyatı ile geliyorken bir diğer indirimde ise Pınar beyaz tam yağlı taze peynir 400g sunmuş. Ayrıca Fiskokrem sütlü fındık kreması 800g ile devam eden indirimlerde Lezzine olgunlaştırılmış tam yağlı inek eski kaşar peyniri 350g da sizlerle oluyor. Bu hafta A101 aktüel ürün kataloglarında Fiskobirlik fındıklı helva 450g fırsatı da sizlerle. Ayrıca Arseven Abdullah Saffet Oğulları güllaç 400g ile devam eden indirimler Nimet şekerpare 250g, Nimet Kemalpaşa tatlısı 140g ve Hastel hazır sarma kadayıf 300g/gül kadayıf 350g de sizlerle oluyor. Son olarak ise Gezioğlu Üçler tel çiğ kadayıf 500g fırsatı sizlerle. Daha fazlasını indirimlerden görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Nisan 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar