Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 29 Aralık Çok Al Az Öde Aktüel Ürünleri

A101 aktuel harika ürünlerini sizlerle buluşturmaya geliyor. A101 29 Aralık-4 Ocak tarihlerinde muhteşem ürünleri sizlere sunuyor. Genellikle gıda ürünleri olan bu katalogda mutfak alışverişi yapmayı sevenleri çok hesaplı bir alışveriş bekliyor. Sizleri daha fazla meraklandırmadan katalog incelemelerimize başlayalım… CP/Keskinoğlu/Gedik Piliç Nugget 4,75 TL, Çerezya Ceviz İçi 11,75 TL ve Çokça Konserve Bezelye 3,25 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünlerde 3 AL ve 2 AL kampanyasıda mevcut. Torku Tost Peyniri 20,95 TL ve bu üründe de 2 AL kampanyası sizleri bekliyor. Diğer bir ürün ise HighGenic Sirkelim Yüzey Temizleyici 750 ml Çeşitleri 6,95 TL ve 2 AL fırsatı ile bu ürünün fiyatı 9,95 TL’ye düşüyor. Bu harika ürünlere sahip olmak için 29 Aralıktan itibaren A101 marketlere uğrayabilirsiniz. Ayrıca Akmina Maden Suyu Çeşitlerinde de indirim var. 6,45 Tl olan bu ürün 2 adet aldığınızda 8,95 TL olarak sizlere sunuluyor. Atıştırmalık sevenler için Hanımeller Kurabiye Çeşitleri 1,25 TL olarak raflarda yerini alıyor. Yine aynı şekilde bu üründe de 4 AL 3,50 TL kampanyası var. Dha fazla indirim haberi için bizleri takip edebilirsiniz. Mutlu Hafta Sonları…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 3 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 27 Aralık 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar