Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 25 Kasım 2017 Efsane İndirimli Ürün Kampanyası

A101 25 KASIM – 1 ARALIK tarihleri arasında sunacağı ürünlerin listesini açıkladı ve bu listenin efsane ürünü de sundu. Yeni indirim haftasında 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak olan harika bir fırsat var. 11,90 TL’den 4,95 TL’ye düşerek %50’den bile daha fazla bir indirim sunan A101 bu fırsatı açıkladı. Parex Smart mikrofiber bez 5’li olarak ismi paylaşılan ürün için normal satış fiyatı 11,95 TL olurken 10 TL ve üzeri alışverişlerde (Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımlarında geçerli değildir ve kişi başına 2 adetle sınırlıdır.) 4,95 TL’ye düşüyor. Bu muhteşem fırsattan faydalanmanın yolu ise gayet kolay ve yine uygun… A101’den yapacağınız 10 TL ve üzeri bir alışverişte, ki bu alışverişte indirimli ürün alımı yer almadan yapılan hesaplama geçerli olacak şekilde, 11,95 TL’lik Parex Smart mikrofiber bez 5’li ürününü 4,95 TL’ye alabiliyorsunuz. Gerçekten çok iyi bir fırsat ve harika bir indirim… A101’in sunduğu indirimlerin hemen hemen hepsi süper ve piyasaya göre çok daha uygun iken bir de böyle ekstra indirim görmek çok güzel. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar