Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 25 Kasım 2017 Hafta Sonu Aktüel Ürün Fırsatları

A101 25 Kasım 2017 günü başlayan ve 1 Aralık 2017 gününe dek sürecek olan Haftanın Yıldızları’nı paylaştı. Ürün sayfasında muhteşem pek çok fırsat yer aldı. Peki neler var neler yok ve hangi indirimler uygulanmış, daha yakınan bakalım. İlk olarak sayfada Şahin dana kangal fermente sucuk 250g %15 indirimli olarak geliyor. Bir başka üründe Milkten krem peynir 500g %22 indirimli fiyatı ile cezbeden fırsatlar arasında yerini alıyor. Ayrıca sayfada Eti Burçak Sultani üzümlü kepekli bisküvi 3x123g de %17 indirimli… Bu hafta Torku Miniki sütlü krema dolgulu çikolata 8x9g %13 indirimli iken ayrıca Karadem Ala siyah çay 1kg %18 indirimli fiyatı ile yine çok satanlar arasına girmeye aday… Ayrıca bu hafta Çerezya çiğ badem 150g indirime giriyorken Doydi Kavala kurabiyesi 290g de sizlerle oluyor. Market indirimlerinde Gilette Blue 3 tıraş bıçağı 3’lü %20 indirimli olarak; Miss Flora bulaşık makinesi kokusu %29 indirimli olarak ve Inflame LED ampul %24 indirimli olarak muhteşem fırsatları ile sizlerle oluyor. A101 25 kasım fırsatlarını incelemeye devam edeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 24 Kasım 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar