A101 25 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel de hafta sonu indirimleri sizleri bekliyor. A101 25 Mayıs ürünleri haftanızı renklendirecek. Bu hafta A101 marketlerinde göreceğiniz ürünleri sizlerle paylaşıyoruz. A101 25-31 Mayıs tarihinde geçerli olacak olan gıda ürünlerine hep birlikte bakalım. Bu hafat kahve severler A101 aktuel de buluşuyor. Pınar yarım yağlı süt 4,50 TL olarak satışta... Bu üründe %40 indirim var. Cafex2'si 1 arada kahve 400 g 5,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu üründe de özel bir indirim uygulayan A101 markette gördüğünüz fiyatlar sizleri şaşırtmasın. Tarabya tam yağlı yöresel peynir çeşitleri 6,95 TL olarak kampanyada... Bu harika ürünler ve fiyatları sizlerin bütçesini sarsmayacak. İkbal/torku/ beşler dana kasap sucuk 17,95 TL olarak satışta sizleri bekliyor. Bu ürünler çok uygun bir fiata A101 de satılıyor. 25 Mayıs tarihinde 31 Mayıs tarihine kadar devam eden indirimleri kaçırmamak için aktuel-urunler.com sayfamızı takip edebilirsiniz. Güzel bir alışveriş geçirmenizi ve mutlu haftalar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2019 tarihinde, A101 30 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...