Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 30 Aralık 2017 EFSANE İndirimli Kataloğu

A101 30 Aralık 2017 & 5 Ocak 2018 tarihleri arasında EFSANE indirimlerine devam ediyor. Bu hafta sonu başlayacak efsanede başrol bu sefer bir konserve ürününde… Dardanel Ton 400 gr ürünü bu hafta 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 17,45 TL yerine 9,95 TL ‘ye iniyor. Yok artık dediğinizi duyar gibiyim. Ancak A101 market indirim yapıyorsa gerçekten hakkını veriyor. Bu fırsattan faydalanmanın ise küçücük bir şartı var. 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız ve kampanyadan faydalanmak için 30 Aralık 2017 ile 5 Ocak 2018 tarihleri arasında bunu yapmanız… Ayrıca kampanyadan yararlanmak için indirimli ürün alımı değil normal fiyatlı ürünler ile 10 TL ve üzeri alışveriş yapmalısınız. Son olarak ise kişi başına düşen indirim miktarı 2 adet ile sınırlı olduğu için 2 adetten fazla alamayacağınızı bilmenizde yarar var. A101 7000 marketi ile ülkemizin dört bir yanında bu fırsatı sunacağını açıkladı. Biz de fırsatı inceledik, fırsat mı diye… İncelememiz sonucu fırsat olmadığını adeta bir EFSANE İNDİRİM olduğunu keşfettik. Bu anlamda Dardanel Ton ürününü sevenler veya denemek isteyenler için bu fırsat çok ideal. Teşekkür ederiz A101 Market.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 4 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar