Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 4 Ocak Perşembe 2018 İlk Aktüel Kataloğu

A101 4 Ocak aktüel kataloglarında özellikleri ile sevindiren fiyatı ile mutlu eden ürünler yer alıyor. 4 Ocak 2018 ile yılın ilk Aldın Aldın indirimlerinde Xiaomi Redmi Note 5A cep telefonu yer alıyor. Global versiyony ile gelen üründen kısaca bahsedelim. Ürün 13 mp arka kamerasına ve 5 MP ön kamerasına ek ayrıca 4.5 G desteği d esunuyor. Android 7 işlerim sistemi desteği de bulunan ürün emsallerinden kat ve kat daha üstün ve ucuz... A101 indirimleri ile de gelince piyasadan çok çok daha uygun fiyata sizlerle oluyor. Ayrıca başka neler var bakalım. Blakc+Decker BDHR26K-TR kırıcı delici bu haftanın ürünü olarak görselde yer alıyor. Başka ürün ne var diye baktığımızda Vestel LED ampul de görünüyor. Ayrıca Piranha mikrofonlu stereo kulaklık da göz kırparken son olarak ise Piranha cep telefonu uyumlu lens de bu hafta sizlerle oluyor. Bu iki ürün oldukça merak ediliyor. Gerek kalitesi gerek fiyatı ile oldukça iyi sonuçlar verebiliyor. Mutlaka denenmeli... Daha fazla indirim için incelemeye devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 4 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar