Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 4 Ocak Yeni Fırsat Yeni Yıl Aktüel Kataloğu

A101 4 Ocak 2018 aktüel ürünleri yeni indirimleri ile geliyor. Bu haftanın muhteşem indirimlerine yakından bakacak olursak pek çok fırsat görülüyor. Bu bölümde A101’in sunduğu tk sayfada tek ürün inceleyeceğiz. Ürünün adı HI-LEVEL 43’’ Uydu Alıcılı FULL HD LED TV” bu ürün ve benzerleri A101’e sıkça geliyor biliyorsunuz. Ancak bu ürünlerin fiyatları hep uygun oluyor. Bu ürün de uygun fiyatı ile dikkat çekerken ayrıca önemli özellikleri ile de iyi sonuçlar veriyor. Özelliklerinde neler var bakalım. FULL HD yani 1080P ekrana sahip ürün LED panelden meydana geliyor. Dahili uygu alıcısı içeren ürün 1 adet scart girişine sahip. Ek olarak 2 adet HDMI girişi bulunan üründe 1 adet ise USB girişi bulunuyor. HD DVB-T/C/S2 (MPEG4) üzerinden video oynatabilen üründe PC IN Vga ile sağlanıyor. Vestel Servis güvencesindeki bu ürün Net Motion Rate 200Hz olarak dikkatleri üzerine çekiyor. 43’’ ekranı ile yani 109 cm ekranı ile de oldukça yeterli bir boyuta sahip. Son olarak ise duvara asma aparatı hediyesi ile de ayrıca hem ayaklı kullanım hem duvara asma özelliği sunuyor. Daha ne olsun ki… Bu özelliklere sahip bir başka TV bir başka markette ateş pahası iken A101’de son derece uygun. Teşekkürler A101.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 4 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar