Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 5 Ekim Pepsico Aktüel İndirimli Ürünleri

A101 market Pepsico markalı ürünlerde indirim sunuyor. A101 5 Ekim 2017 aktüel ürünler kataloğunda Pepsi markalı ve Pepsico markalı ürünleri sunuyor. Bakalım hangi ürünler hangi fiyatları ile gelecek inceleyelim. Pepsi gazlı içecek kola ped 450ml ürününde indirim sizlerle. Ayrıca bu hafta Pepsi gazlı içecek kola pet 450ml ürünü ve Yedigün gazlı içecek portakal pet 450ml ürünü de var. Ek olarak Fruko gazlı içecek portakal pet 450ml 1,00 TL olarak sunulmuş. İndirimlerde Lipton buzlu çay Karadeniz 2lt 3,35 TL da bulunurken A101 market Lipton buzlu çay limon 2lt 3,35 TL olarak sunmuş. Ayrıca ve açıkça Lipton buzlu çay mango 2lt 3,35 TL olarak gelirken leziz ürünlere şöyle devam ediyorlar: Doritos mix 143gr 3,25 TL, Ruffles Soğan Halkası 134gr 3,25 TL ve son olarak ise en leziz hali ile Ruffles Çubux sade 111gr 3,25 TL olarak sizlerle. Bu sayfada denemedi iseniz mutlaka Ruffles çubux sade ürününü denemenizi öneririz. Biz keyifle bu üründen tüketiyoruz ve çok seviyoruz. Öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar