Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 5 Ekim Perşembe Aktüel Tamir & Bakım Fırsatları

A101 5 Ekim 2017 bu hafta oldukça işe yarar ürünleri indirimli fiyatları ile sunacak. Her evde bulunması gereken önemli fırsatların bu hafta sunulması oldukça sevindirici. Evinizi kışa hazırlamanız için gerekli bazı ürünlerin bu hafta sunulmasının yanı sıra ayrıca tezgah testere gibi ürünleri de sunan A101 çok sevindirici fiyatlarla bunu yapıyor. Şimdi daha detaylı inceleyelim. Black+Decker KR504CRE darbeli matkap ürünü ilk olarak geliyor. Ürün 500W güce sahip ve 13mm anahtarsız mandren özelliği ile geliyor. Sağ ve sol dönüşlü ürün 0-2800 dev/dk, 13mm beton – 20mm ahşap ve 13mm metal delme kapasitesine sahip. 2 yıl da garantili… Diğer üründe Black+Decker G650 avuç taşlama sizlerle. Bu ürün ise 650W gücünde. 110-115mm disk boyutuna sahip ürün 190mm muhafaza ölçüsü ile dikkat çekiyor ve 2 yıl da garantili… Diğer üründe Attlas silikon da sizlerle. Attlas ürünü de bu hafta 5 ekimde geliyor. Attlas tezgah testere ürünü de taksit seçeneği ile dikkat çekerken bu hafta ayrıca Dilimli stor perde 150x200cm ve Dilimli stor perde 120x200cm ürünleri ile dikkatleri 5 ekimde üzerine toplamayı başarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar