Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 5 Nisan Aldın Aldın Aktüel Gıda Fırsatları

A101 5 Nisan aktüel ürünlerinde bu hafta yeni indirimleri sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinde bulunan yeni indirimde Lezita dondurulmuş piliç nugget 1000g başlıyor. Bir diğer indirimde ise Doğarı süzme çiçek balı 850g sizlerle. Pahada ağır olan bazı ürünleri indirime alan A101 yine müşteri ve takipçisini mutlu ediyor. Lipton doğadan karadeniz demlik poşet çay 120'li bu ürünlerden biri oluyor. Ayrıca Cp piliç salam 2x850g da sizlerle oluyor. A101’den yapılan katalog açıklamalarına istinaden ayrıca Altınkılıç tam yağlı beyaz peynir 1 kg de sunulmuş. Bir başka üründe ise Torku frema kakaolu fındık kreması 1,5 kg sizlerle oluyor. Markette Sek sürülebilir taze beyaz peynir 150g de sunan A101 ayrıca bir başka üründe Aksuvital ballı çerez 340g de sunmuş. Market indirimlerinde Xroll çikolatalı fındıklı gofret 7x33g de sunan market Bi aromalı gazoz içecek çeşitleri 250ml de sizlerle buluşturulmuş. Son iki üründe Orkid günlük hijyenik ped 80'li ile Soffio yenidoğan ıslak havlu 40'lı ürünleri de sizlerle oluyor. A101 market indirimleri bu şekilde sizlerle oluyor. Daha fazla indirim ve daha fazla katalog için incelemelerimiz devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar