Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel, 5 Nisan 2018 Perşembe Aldın Aldın Broşürleri

A101 aktüel 5 Nisan 2018 fırsatlarında muhteşem indirimler var. Bu hafta indirimlerinde kampanyalı ürünler gelmeye devam ediyor. Aldın Aldın sloganlı sayfalarında muhteşem indirimler sunan market ilk olarak Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv sunuyor. Dahili HD uydu alıcısına sahip olan ürün 109cm ekrana sahip… Vestel güvenceli olan ürün kaçırılmayacak bir fiyat ile sizlerle. Kaçırmayın üzülmeyin. Diğer indirimde Lisanslı taraftar 16GB OTG USB bellek sunulmuş. Ayrıca Piranha kablosuz bluetooth kulaklık de sunan market Xiaomi Mi Brand 2 akıllı bileklik getiriyor. Uygun fiyatın uygun ürünleri A101 ile harika… A101 5 Nisan aktüel fırsatlarında General Mobile GM5 Plus cep telefonu da sizlerle. Ürünü bilmeyen hemen hemen yoktur, varsa da A101 sayfasında bazı bilgilere yer vermiş. O bilgilerde 13mp arka kamerası ve 13mp ön kamerası olduğu belirtilmiş. Ayrıca 3100 mAh batarya ile adeta şarjı bitmek bilmeyen bir telefon. Orta segment bir telefon kaçırmak istemeyen acele etmeli…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar