Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 5 Temmuz Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Kampanyası & 2018

A101 aktüel ürünleri 5 Temmuz 2018 Perşembe fırsatlarında çamaşır ve bulaşık makinesi ürünleri sizlerle. Bu haftanın kampanyalarında ücretsiz teslimat ve kurulum avantajı ile gelen SEG markalı bu iki ürüne yakından bakacağız. Toplamda 1598 TL’ye hem çamaşır hem bulaşık makinesi alınır mı sorusunun yanıtını veren A101; büyük bir grurula bu indirimi sunuyor desek hata etmiş olmayız… A101’den yapılan katalog haberinde A++ enerji sınıfına sahip SEG SCM 9100 çamaşır makinesi ürünü 899,00 TL’ye sizlerle oluyor. Üstelik ürün için 935 TL üzerinden kredi kartına 8 taksit avantajı da sunulmuş. 2 yıl VESTEL garantisinde olan ürün 7 iş günü içinde teslimat sözü ile geliyor. Ölçüleri ve diğer teknik detaylarını görselden görebilirsiniz. Bir diğer kampanyada 5 Temmuz itibarıyla SEG SBM 4001 bulaşık makinesi 699,00 TL olarak sizlerle. A++ enerji sınıfına sahip olan ürün 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip ve 4 programlı olarak sizlerle. 727 TL üzerinden kredi kartına 8 taksit avantajı da olan ürün çok başarılı bir kampanya olarak dikkat çekiyor 5 Temmuz 2018 günü düğün yapacaklara müjdeler devam ediyor. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 28 Haziran 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar