Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 7 Aralık Tarihinden İtibaren Geçerli Aktüel Ürünler

A101 7 Aralık 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem fırsatlar var. A101 aktüel ürünleri 7 Aralık perşembe itibari ile ne gibi fırsatlar sunacak ve hangi ürünlerde hangi fiyatlar olacak detaylıca incelemeye çalıştık. İlk olarak SAMSUNG 55 MU7350 55'' UHD (4K) Smart Kavisli (Curve) LED TV ürününe bakalım. Bu ürün 4K ekrana sahip ve 2 yıl Samsung Türkiye garantisi var. Vade farkına katlanarak ayrıca kredi kartına taksit imkanı da var. UHD uydu alıcısı TV içerisinde yer alıyor. Hem şık, hem uygun fiyatlı hem de Samsung olur mu demeyin... Diğer teknik ayrıntıları ve devamını ilerleyen günlerde inceleyeceğiz. Diğer üründe Piranha nabız ölçerli akıllı bileklik var. 2 yıl garantili olan bu ürünü de ilerleyen zamanlarda detaylıca inceleyeceğiz. Ayrıca sayfada Vestel Venus 5530 Cep Telefonu yer alıyor. Unutmadan söyleyelim. Cep telefonlarında kredi kartına taksit imkanı YOK. Sayfada yer alan ürünlerde Attlas avuç taşlama sizlerle. Ayrıca pek çok farklı ürün de var. Bunlara görselden bakabilirsiniz, ancak belirtmeliyiz ki ilerleyen günlerde daha detaylı sayfa incelemeleri ile sizlerle olacağız. Şimdilik ön inceleme mahiyetinde olan bu aktüel 7 aralık incelemesini aktardık. Haberlere devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar