Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 AKTÜEL, 9 Ağustos 2018 Perşembe Aldın Aldın Kampanyaları

A101 market ile indirimin farkına varmaya hazır mıyız, elbette hazırız. A101’de bu hafta 9 Ağustos günü muhteşem fırsatlar sizleri ve bizleri bekliyor. King K-178 CleanStar elektrikli dik süpürge 89,95 TL fiyatı ile bu hafta sizlerle olacak ilk indrimli fırsat ürünü oluyor. Bu hafta ayrıca diğer ürünlere değinmeden bu ürün için kısaca detaylara bakalım. Ürün 650W gücünde ve 4 yıl garantili… 1 lt toz torba kapasitesi olan ürün normal kullanımlar için oldukça ideal… Derinlemesine temizlik için ise biraz zayıf… Ancak pratik kullanımı oldukça başarılı… Diğer fırsatta King K-642 Gurme mini tost makinesi 49,95 TL fiyatı ile geliyor. Bir tost makinesinden beklenen her şeyin yer aldığı bu ürün de 4 yıl garantili… A101’e gelecek olan ürün 700-850W gücünde ve oldukça şık… Bir başka King ürününde King K-977 Komple blender seti 99,95 TL olarak geliyor. Bu da 1100 W gücünde ve muhteşem özelliklere sahip… Mutfakta yardımcınız olacak bu ürün kaçmaz… Devamında Sinbo SCM 2943 Türk kahvesi makinesi 49,95 TL sizlerle. Ayrıca bu hafta Kiwi KK-3304 su ısıtıcı 29,95 TL fiyatı ile sizlerle olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 9 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 2 Ağustos 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar