Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 4 Kasım 10 TL Alışverişte Geçerli Aktüel Fırsatı

A101 4 KASIM 2017 Perşembe itibari ile yine muhteşemden muhteşem bir ürün fırsatı ortaya koyuyor. Geçen haftalarda takip edenin bildiği gibi 10 TL ve üzeri alışverişlerde muhteşem fırsatlı bir ürün hemen hemen her hafta sizlerle oluyor. Bu hafta için seçilen ürün yine çok iyi. A101’in ürün seçmekteki başarısı oldukça iyi. Peki nedir bu ürün bakalım. Kırlangıç Ayçiçek yağı 1lt 5,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) bu ürün… Peki ne gibi bir indirime sahip ki bu ürün? Yani neden almalıyız. Şimdi bunu inceleyelim. Öncelikle A101’in uyarısını paylaşmakta yarar var. Detay kısmında denmiş ki: “Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 adetle sınırlıdır.” Peki nedir bu indirim? Kırlangıç Ayçiçek yağı 1lt ürünü normal satışı için 8,50 TL fiyatı var. ANCAK 10 TL VE ÜZERİ alışveriş yaptığımızda (uyarıdaki şartlar dahilinde) ürünü 8,50 TL’ye değil 5,95 TL’ye alıyoruz. Bunun için kasiyerler yardımcı oluyor. Biz almadan önce alabilir miyiz diye sorduğumuzda çoğunlukla yardımcı oluyorlar. Sizin de sormanızı öneririz. A101 fırsatları çok ses getirmeye devam edeceğe benziyor. İndirimlerin kralına teşekkürler…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 3 Kasım 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar