Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
Bim Aktüel, 19 Ekim 2018 Cuma Katalogları

Bim 19 Ekim aktüel ürün katalogları bu hafta indirimlerinde pek çok yeni fırsat dikkat çekiyor. Sosyal medyada trend-topic olan bu ürün katalogları bim aktüel fırsatlarını barındırıyor. Bim aktüel yeni indirimleri ve kampanyaları ile sizlerle olan market ilk olarak Altus AL736 Blender Set ürününü 109 TL'den satışa sunuyor. Diğer fırsatta Chef's Granit Efektli Turta ve Kek Kalıbı 12,90 TL olarak raflarda yerini alırken Chef's Mini Tencere Çeşitleri 19,50 TL olarak Bim aktüel ürünlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Ayrıca bu hafta Hamur Porsiyonlayıcı 19,50 TL'den satılırken Paşabahçe Borcam Dikdörtgen Tepsi 19,90 TL'den sizlerle olurken Paşabahçe Pastoral Pasta Tabağı 6'lı 7,95 TL fiyatı ile 19 ekim günü sizlerle oluyor. Bim aktüel kanadından yapılan açıklamada LAV Sondurma Kasesi 6'lı 9,95 TL, LAV Kahvaltılık / Servis Tabağı 1,50 TL olarak satışa çıkıyor. Ayrıca bu hafta LAV Elit MEşrubat Bardağı 3'lü 4,95 TL'den sizlerle olurken LAV Çay Seti 12 Parça 19,90 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor. Bim markette 2 Katlı Kurabiyelik 14,90 TL'den, Pasta Börek Taşıma Kabı 9,95 TL'dens atılıyor. Ek olarak Krema Pompası 2,50 TL olarak gelirken Fırça, Spatula ve Çırpıcı Set 7,95 TL'den müşterilerin beğenisine sunuluyor.Bimde Pasta Servis Seti 9,95 TL olarak, Chef's Tırtıklı Solingen Meyve Bıçağı 3'lü 9,50 TL, Rooc Lazer Kesim Bıçak 2'li 4,50 TL sizlerle. Daha fazlası ise kataloglarda...

Sponsorlu Bağlantılar

BİM 19 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 7 Ekim 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar