Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
Bim 26 Ekim Aktüel Cuma Yeni Katalog

BİM 26 Ekim aktüel ürünler kataloğunda bu hafta da cazip fırsatlar yer alıyor. Sosyal medyada da adından söz ettirmeyi başaran BİM aktüel, bu hafta da en üst sıralarda yer alacağa benziyor. 26 Ekim Cuma günü fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız BİM marketlerde ürünler yerini alacak. Hep beraber 26 Ekim Cuma günü BİM kataloglarında hangi fırsatlar sizi bekliyor bakalım… İlk incelemeye başladığımız ürün Cehf's Granit Serisi Karnıyarık Tencere 24 cm boyutunda ve sadece 39,90 TL’ den sizlerle… bir diğer ürün ise yine granit serisinin farklı ebatlarından oluşuyor… Cehf's Granit Serisi Derin Tencere 22 cm 39,90 TL’den ve Cehf's Granit Serisi Tava 26 cm 25,90 ve Cehf's Granit Serisi Wok Tava 24 cm 24,90 TL’den ve granit serisinin son ürünü olan Cehf's Granit Serisi Krep Tava 26 cm 19,90 TL’den BİM marketlerde sizleri bekliyor. Bir diğer marka ise bayanların sıklıkla kullandığı LAV ürünleri... Bakalım lav marka ürünlerde 26 Ekim tarihinde BİM’de hangi ürünler indirime girmiş… LAV Karen Cam Seti 7 Parça 14,90 TL’den, LAV Mario Kısa Meşrubat Bardağı 3'lü 4,50 TL, LAV Vira Salata Kasesi 2'li 7,50 TL, LAV Desenli Meşrubat Bardağı 3'lü 7,50 TL, LAV Desenli Ayaklı Meşrubat Bardağı 3'lü 8,95 TL olarak tezgahlarda sizlere göz kırpıyor. Bir başka marka olan Paşabahçe de BİM aktüel fırsatı olarak 26 Ekimde sizleri bekliyor… Paşabahçe Oval Servis Tabağı 22 cm 4,95 TL’den sunulurken, Paşabahçe Tuzluk Biberlik 2'li 5,50 TL’den sunuluyor. Bir diğer mutfak gereçleri ise… Patlamış Mısır Kovası 2,50 TL, Yağsız Mısır Patlatma Tavası 4,50 TL, Kestane Çizici 2,95 TL, Gondol Dolap İçi Organizatör 2,75 TL, Sunplast Nar Ayıklayıcı 4,95 TL olarak sizlerle buluşuyor. BİM aktüel çocuklar için de 26 ekim tarihinde fırsatlar sunmuş… Römorklu Çekbırak Metal Traktör 17,90 TL, Lolla's En İyi Arkadaşım 24,90 TL, Pilsan Oyun Havuz Topları 100 Adet 19,90 TL ve son olarak Studi Oyun Hamuru 4'lü 3,95 TL’den BİM marketlerde sizleri bekliyor olacak. Daha fazla ürünün yer aldığı BİM’de muhteşem fırsatlar ile yüzler gülmeye devam ediyor. Aktüel ürünler olarak ürünleri detaylandırmaya devam ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

BİM 26 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 20 Ekim 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar