BİM 4 Nisan 2014 Aktüel Ürün Katalogları

Sponsorlu Bağlantılar

Bim aktüel ürünleri bu hafta gecikti fakat tam katalog yine sitemiz farkıyla sizlerle. Bim 4 Nisan 2014 aktüel ürünler kataloğu için bu konuyu inceleyebilirsiniz.. Ayrıca tek tek detaylı incelemelerimizi de sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Bim 4 nisan aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünler baharı yansıtıyor. Bim aktüel yeni haftasında 3 + 1 sayfalık katalog ile sizleri karşılıyor. Elektronikten temizliğe ve gıdaya kadar geniş yelpazede birçok ürün sizlerle. Ayrıca bu hafta sizlere 1 tane de yerel katalog sunacağız.

Kısaca Bim 4 Nisan 2014 kataloğundan bahsedelim. İlk sayfada bebek arabası sizlerle. Bu ürünü ekstra olarak farklı bir konuda da inceleyeceğiz. Dekoratif aynalar, yelekler de bu sayfada. 2. sayfa ise tam bahar kataloğu havasında. Bahçe hortumu, kaynak makinesi, çiçek soğanları, benzinli çalı tırpanı, budama aletleri, saksılar, bitki besinleri bu sayfada. 3. sayfa ise baharın güneşli günlerini hatırlatıyor. Dondurmalar nihayet bizlerle… Bu sayfa tamamen dondurma indirimi ile sizlerle. 1 sayfa da yerel katalog sizlerle… Bu katalogtaki ürünler bulunduğunuz ilin Bim’inde olmayabilir. Bim’e gidip camda bu kataloğun olup olmadığına bakmanız sizi daha kesin bilgiye götürür. Bu bölgesel katalogta karıştırıcı, top, bot ve oyuncak bahçe seti var. Sizi daha fazla bekletmeden bim 4 nisan 2014 aktüel kataloglarını sunalım.

BİM 4 Nisan 2014 | Bim Aktüel

Bölgesel Katalog

Sponsorlu Bağlantılar

Aktüel Ürünler'de Bu Hafta

Bim
BİM 27 Mart 2015 Aktüel Ürünler

Bim aktüel indirim ve fırsatları son hızla devam ediyor. Bim aktüel bu hafta 27 Mart 2015 kampanya ve indirimlerini sizlere sunuyor.

Devamı
Bim
Şok 1 Nisan 2015 Aktüel Ürünleri

ŞOK KATALOGLARI BUNDAN SONRA FACEBOOK ADRESİMİZDE. Bu kataloğu Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Devamı
Bim
Hakmar 24 Temmuz 2014 Aktüel Ürünleri

Hakmar'da bu hafta 24 Temmuz 2014 kataloğu var. Bu haftaki yeni kataloğun tüm detayları bu konumuzdadır.

Devamı
Bim
A101 2 Nisan 2015 Aktüel Kataloğu

A101 2 Nisan aktüel ürünler kataloğu bu konuda sizlerle. A101 aktüel 2015 katalogları bu konumuzda.

Devamı
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 29 Mart 2014 tarihinde, Bim Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz


+ 7 = dokuz