Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
Bim 5 Ekim Kahve Makinesi Aktüel Kampanyası

Bim aktüel 5 Ekim indirimleri başlıyor. Bu haftanın ürünlerinde kahveseverler mutlu... Kahve makinesi, elektrikli cezve ve leziz bir kahve ürününün yer aldığı sayfanın haberi ile sizlerleyiz. Bim muhteşem fırsatlar sunmayı kendine amaç edinmiş olmalı ki 5 Ekim'de güzel fırsatların da üzerine çıkarak muhteşem fırsatlar sunuyor. "Goldmaster Filtre Kahve Makinesi" ürünü sunan Bim aktüel, bu ürünü 89,90 TL'den alıcısıyla buluşturuyor. 3 dakikada hızlı ve taze kahve, kolay kullanım ve temizlik, yıkanabilir filtresi ve 2 adet fincanı ile bu ürün kaçmaz... 2 yıl da garantisi olan ürün için BİM çeşitli kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit avantajı da sunuyor. Ayrıca bu hafta "Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi" de sunan Bim market 59,90 TL'den sizlerle olacak. 2 yıl garantili olan bu ürün de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı... Fakir markalı ürün kaçmaz... Son ürün ise Mehmet Efendi Filtre Kahve oluyor. O kadar makine sunup leziz bir kahve sunmamak olmaz diye düşünen Bim, yine muhteşem fırsatlar sunmuş.

Sponsorlu Bağlantılar

BİM 5 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 28 Eylül 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar