Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
BİM Aktüel 7 Aralık Önemli Fırsatlar Kataloğu

BİM 7 Aralık indirimleri muhteşem fırsatlar sunuyor. Bim aktüel detaylarında neler olduğuna yakından bakacağımız bu görsel inceleme sayfamızda detay başlasın. Filtre kahve makinesi HD7461/43 ürünü ile indirimler başlıyor. Ayrıca filtre kahve de indirimli fiyatı ile sizlerle. Katı meyve sıkacağı ürünü de sunan market Chef's tek fiyatlı çelik ürünleri ile gelecek... Her bir ürünü 24,90 TL'ye sunan Bim bu ürünleri görselinde ayrıntısı ile anlatmış olduğundan bu hususa hiç değinmiyoruz. Ayrıca bu hafta buharlı ütü de sunan Bim aktüel, mutfak ürünleri ile indirimlerini devam ettiriyor. Wok tava ile başlayan mutfak ürünleri, saklama kabı ve cam çerezlikler ile devam etmiş. Gezer markalı olarak gelen şık ve rahat terlikler de sunan Bim'de seyehat yastığı dahi var. Kabin tipi el çantası, örgüdesenli çanta ve benzeri pek çok ürün bu hafta 7 kasım günü bim market ile mahallenizde... Aktüel Ürünler ile incelemeler devam ededursun kendini haber sitesi sanan o ahlaksızlar insanları aldatmaya devam ediyor. Yazıklar olsun o haber sitelerine...

Sponsorlu Bağlantılar

BİM 7 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 23 Kasım 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar