Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
BİM Aktüel, Her Cuma İndirim 7 Aralık 2018

Bim aktüel ürün kataloglarında çok önemli fırsatlar sizlerle olacak. Bu hafta cuma kampanyalarında KL yatay dikey lazer hizalama KLLZR112 ürünü sizlerle olacak. Bim market kampanyalarında ayrıca Elektrikli çivi ve zımba makinesi KLZC6030E de sizlerle olacak. Ürünleri ile harikalar yaratan Bim'de Lisanslı ürünler de ön plana çıkacak ve bu haftayı süsleyecek. Birbirinden önemli ürünler sunan Bim'de Lisanslı flanel battaniye, yün korse, ev içi örme patik, etol şal, çocuk pijaması, boyunluk, atkı bere eldiven seti, pantolon çorap, külotlu çorap ve nice fırsat Bim'de... İndirimlerinde ve kampanyalarında önemli fırsatlar sunan Bim market ayrıca bu haftayı yeni fırsatları ile de bu şekilde süsledi. Fiyatları ile cezbeden ürünler içerisinde yer alan KL markalı fırsat ürünlerine yakından bakmak isteyenler Cuma günü 7 Aralık günü acele etmeli, çünkü ürünler hemen bitebiliyor. Bilindiği gibi ürünler stoklarla sınırlı...

Sponsorlu Bağlantılar

BİM 7 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 23 Kasım 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar