BİM Aktüel 1 Kasım 2013 Ürünler Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

Bim aktüel indirim ve fırsatları ara vermeden devam ediyor. Bim 1 Kasım 2013 aktüel kataloğu kapsamındaki  kampanya ve indirimlerini sizlere sunuyor. Bim aktüel indirimlerinde bu hafta 2 sayfalık bir katalog var. Bu 2 sayfanın ikisi de oldukça doyurucu. Özellikle ev ihtiyacınızı karşılayacak olan bu 1 kasım 2013 bim aktüel fazlasıyla ucuz… Bu haftanın kataloglarını aşağıdaki katalog sayfalarından görebilirsiniz.

Facebook’ta bizi beğenmeyi unutmayın. Ayrıca; sitemizin Bim ile yakından uzaktan hiçbir alakası bulunmamaktadır, sadece ürün kataloglarını sizlere tanıtıyoruz ve bunu büyük bir zevkle yapıyoruz. Her türlü ürün şikayetlerinizi bim.com.tr’ye iletin. Bim aktüel kataloglarını sizler için 2 sayfalık galeri ile görselleştirdik. Sorularınızı yorum olarak atabilirsiniz bizler de tecrübelerimizi paylaşarak yardımcı olmaya çalışabiliriz.

NOT: Normal şartlarda katalog 2 sayfadan oluşmaktadır. Ancak ziyaretçilerimizin isteği üzerine ürünleri daha iyi okuyabilmek adına her sayfa 2 ye bölünmüştür. Dolayısı ile sizlere 4 sayfa olarak görülecektir.

Bim 1 Kasım 2013 Aktüel Ürünleri | Bim Aktüel

Ben Katalogları “tam sayfa görmek istiyorum” diyenler için ise ;

Hakmar, A101 ve Şok Marketlerinin kataloglarının bu haftaki ürünleri için sağda bulunan “Aktüel Ürünler’de Bu Hafta” bölümünden görüntüleme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aktüel Ürünler'de Bu Hafta

Bim
BİM 6 Mart 2015 Aktüel Ürünler

Bim aktüel indirim ve fırsatları son hızla devam ediyor. Bim aktüel bu hafta 6 Mart 2015 kampanya ve indirimlerini sizlere sunuyor.

Devamı
Bim
Şok 25 Şubat 2015 Aktüel Ürünleri

Şok 25 Şubat 2015 kataloğu ile sizlerle. Şok aktüel bu hafta da müthiş indirimlerle sizleri karşılıyor. Konumuzu okuyup ŞOK'a girmeye hazır mısınız?

Devamı
Bim
Hakmar 24 Temmuz 2014 Aktüel Ürünleri

Hakmar'da bu hafta 24 Temmuz 2014 kataloğu var. Bu haftaki yeni kataloğun tüm detayları bu konumuzdadır.

Devamı
Bim
A101 5 Mart 2015 Aktüel Kataloğu

A101 5 Mart aktüel ürünler kataloğu bu konuda sizlerle. A101 aktüel 2015 katalogları bu konumuzda.

Devamı
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 25 Ekim 2013 tarihinde, Bim Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz


dokuz − 2 =