DiaSa 30 Mayıs – 12 Haziran İndirim Ürünleri

DiaSa|4 Haziran 2013|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

DiaSa indirim ürünleri aktüel ve promosyonları her hafta olduğu gibi bu hafta da sitemiz yardımıyla sizlerle… DiaSa marketlerinde bu hafta 30 Mayıs 2013 – 12 Haziran 2013 tarihleri arasında satışa sunulacak olan insert, aktüel ürünleri kampanya ve promosyonlarını konu devamında bulabilirsiniz. DiaSa 30 Mayıs haftasında da tüm haftalarda olduğu gibi Bim ve Şok ile rekabete girişecek ve hemen hemen aynı ürünleri piyasaya sürecek gibi… Beklentilerin yüksek olduğu yaz aylarına ait aktüel ürünlerde DiaSa bu hafta bakın neler getiriyor.

DiaSa 30 MayısDiaSa 12 Haziran

diasa_logo

Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Kataloglar

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 4 Haziran 2013 tarihinde, DiaSa kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...