Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

A101 Vestel V-Press Buharlı Kazanlı Ütü

Sponsorlu Bağlantılar

A101 8 Mayıs 2014 aktüel ürünleri kapsamında yayınlanan katalogta yer alan ürünleri sizler için inceliyoruz. Kataloğa bağlı kalarak yapılan incelemeler, ürün özellikleri, bu haftanın a101 katalogları ve daha fazlası için konu devamını okumaya devam edin.

A101 aktüel 8 Mayıs 2014 ürünlerinde bu hafta yok yok… A101 fırsat ve aktüel ürünlerinden olan “Vestel V-Press Buharlı Kazanlı Ütü” ürünü için hazırladığımız bu tanıtım konusunu dikkatlice okumanızı öneririz. Günümüzde eski tip ütülerin yerini alan bu kazanlı buharlı ütüler piyasada 120+ TL den alıcı bulurken A101 sizler için fırsatı 99,00 TL’ye ayağınıza getiriyor. Detaylar detaylar detaylar …

 

A101 Vestel V-Press Buharlı Kazanlı Ütü | A101 Aktüel

Vestel-V-Press-Buharlı-Kazanlı-Ütü

 • Marka: VESTEL
 • Model: V-PRESS Serisi Buhar Kazanlı Ütü
 • 2200W (Ütü 850W, Kazan 1350W)
 • Özel seramik taban
 • 3 bar basınç performansı
 • Su tankı kapasitesi 1000ml (1litre)
 • Isınma süresi: 7 dakika
 • Paslanmaz çelik su haznesi
 • Kablo uzunluğu: 1,8m
 • Göstergeli açma ve kapama tuşu
 • “SU TANKI BOŞ” ve “BUHAR HAZIR” göstergesi
 • 2 YIL GARANTİ

SİTEMİZİN NOTU: Bu ürün A101 8 Mayıs 2014 kataloğunda yer almaktadır. Kapış kapış giden bir üründür, almak için biraz erken davranmalısınız.

Sitemizin Yorumu: Bu ürün gerçekten güzel. Hele ki böyle bi fiyata bulmak daha güzel. Biz kullanıyoruz. Hatta çoğu yakınım bunu kullanıyor. Buharlı ütü olması zaten büyük avantaj. Her kumaşı muazzam ütülüyor. Yani ütüyü sevmeyen birini bile mutlu edecek bir ürün. Fazla yer de kaplamıyor. Eğer küçük bir odanız varsa ütü masası ile bunu kurulu bırakın, lazım olunca ütüyü açın 7-8 dk sonra ısınıyor. Hemen ütüleyin 10 dk’da işinizi bitirin. Benim en sevdiğim tarafı ise göstergelerinin çalışması. Çünkü şimdiye kadar aldığım bütün kazanlı ütülerin göstergeleri bozuldu ve her seferinde yaptırmak için para vermek zorunda kaldım. Sorunsuz ve muazzam bir ürün. Bence 99,00 TL’ye değer.

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Mailine "ÜCRETSİZ" Gelsin mi?

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Aktüel Ürünler'de Bu Hafta

BİM 3 Nisan 2015 Aktüel Ürünler

Bim aktüel indirim ve fırsatları son hızla devam ediyor. Bim aktüel bu hafta 3 Nisan 2015 kampanya ve indirimlerini sizlere sunuyor.

Devamı
Şok 1 Nisan 2015 Aktüel Ürünleri

ŞOK KATALOGLARI BUNDAN SONRA FACEBOOK ADRESİMİZDE. Bu kataloğu Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Devamı
Hakmar 24 Temmuz 2014 Aktüel Ürünleri

Hakmar'da bu hafta 24 Temmuz 2014 kataloğu var. Bu haftaki yeni kataloğun tüm detayları bu konumuzdadır.

Devamı
A101 2 Nisan 2015 Aktüel Kataloğu

A101 2 Nisan aktüel ürünler kataloğu bu konuda sizlerle. A101 aktüel 2015 katalogları bu konumuzda.

Devamı
Sponsorlu Bağlantılar
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 9 Mart 2014 tarihinde, Aktuel Ürün Detayları kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz


× 4 = otuz iki