İletişim

Sitemizin iletişim kanalları, iletişim adresleri, e-posta adresleri hakkında detaylı açıklamanın bulunduğu sayfamızdır. Bu sayfada sadece WEBSİTEMİZ aktuel-urunler.com ile alakalı iletişim tercihlerine yanıt bulabilirsiniz.

İletişim ve İletişim Kanalları Kullanımı Hakkında

aktuel-urunler.com sitesi , 5651 sayılı yasada tanımlanan (içerik sağlayıcı) olarak hizmet vermektedir. Sitemiz adına internet ortamına hiçbir video, müzik ya da telif hakkı gerektiren başka bir doküman yüklemesi yapmamaktayız. Blog üzerinden verilen iç ve dış bağlantılardan edinilen herhangi bir zararlı kod karşısında sorumlu değiliz. Herhangi bir içeriğin kaldırılması talebi sitemize deliller ile birlikte iletildiği takdirde 10 iş günü içerisinde o içerik yayından kaldırılır. İlgili konularla iletişim için AktuelUrunlerCom@yandex.com adresini kullanınız.

  • Sitemiz hakkında merak edilenleri SIKÇA SORULAN SORULAR sayfamızdan okuyabilirsiniz.
  • Site ekibimiz hakkında bilgiye KÜNYE sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
  • Sitemizi kullandığınızda oluşan haklar hakkında bilgiyi YASAL UYARI sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
  • Gizli kalma seçeneklerinizi GİZLİLİK POLİTİKASI sayfamızdan kontrol ediniz.
  • KVKK gereği verilerinizin işlenip işlenmediği ile alakalı tüm bilgiyi VERİ POLİTİKASI sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
  • E-posta veya push bildirim sistemi hakkında tüm detaylara  AKTÜEL ABONELİKLER sayfasından ulaşınız.

Bizler sadece katalogları sizlere hobi amacıyla bağımsız olarak sunuyoruz. Market ve mağazalarla bir bağımız yoktur. Bizlere ürün tedarik, ürün sorunu, ürün şikayet, ürün istek, ürün arızası, iş başvurusu, v.s.. gibi durumlarda lütfen bildirimde bulunmayınız. Bu tür iletilerinize cevap verilmeyecektir. Her marketin ilgili ürün iletişim sayfası mevcuttur. İlgili marketin resmi sitesinden iletişim sağlayabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

LÜTFEN BU ALANI OKUMADAN İŞLEM YAPMAYINIZ

Sitemiz uzun yıllardır indirim ve katalog incelemesi yapmaktadır. Sitemizde yer alan kataloglar, broşürler, insertler, fiyat listeleri, logolar ve dokümanların tüm hakları ilgili firmalara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı gaye edinmiştir. Dolayısıyla “uyar-kaldır” prensibi çerçevesinde iyiniyetli olarak hareket eden sitemizde Yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünüyorsanız lütfen bizimle aktuelurunlercom@yandex.com.tr e-posta adresimizden iletişime geçiniz.

Sitemizde ürünler, kataloglar ve çeşitli fırsatlar hakkında yapılan incelemeler öznel bilgiler içerebilir. Bu bilgiler öznel olduğundan kesinlik arz etmez. Kesin bilgi her zaman ilgili markanın resmi sitesinden öğrenilmelidir. Ayrıca sitemiz her incelemesinde resmi market/mağaza bağlantısını inceleme metinlerinde bildirmek konusunda gayret göstermektedir. Sonuç olarak; nihai bilgiyi ilgili firmanın resmi internet sitesinden öğrenmeniz tavsiye edilir.

Sitemizde yer alan “tarih başlıklı” incelemelerde bazı katalog sayfaları yer almayabilir. Ayrıca bazı sayfalar fazladan eklenmiş olabilir. Bu durumla karşılaşmamak için mutlaka ilgili firmanın resmi bağlantısından ürün ve katalogları doğrulamanız önerilir. Çünkü sitemiz fiyat, broşür ve ürün garantisi veremez. Bir diğer hususta; sitemizde yer alan yorumlar 2. bir onayın ardından ve bazı otomatikleştirilmiş düzenleyiciler tarafından denetlenir.  Firmalar arasında haksız rekabete neden olması muhtemel yorumlar ile dayanağı olmayan ve firmaları karalama söylemleri içeren yorumlar kesinlikle onaylanmaz!

Sitemizde bulunan incelemeler firmalar tarafından dağıtımı yapılan el broşürleri, cam broşürleri, internet sitesi broşürleri, firma sosyal medya paylaşımları referans alınarak yapılır. Tüm bu broşürler; dağıtımı ve gösterimi başlamış olan, kısmen veya tamamen kesinleşmiş, isteyen herkesin az bir çabayla öğrenebildiği, ilgili firmanın veya firma çalışanlarının örtülü ve açık onayıyla mağaza camlarına, el broşürlerine, sosyal medya platformlarına eklenmiş ve kısacası kamuya mal olmuş bilgiler içerir. Bu anlamda sitemiz “Tahmin”e dayalı inceleme sitemizde yer almadığı gibi asla tahmine dayalı bir inceleme yapmaz.

Tüm bu bilgiler ve aşağıdaki bilgiler ışığında; tüm taleplerinizi bize aktuelurunlercom@yandex.com e-posta adresimizden iletmeniz yeterlidir. Hukuksal ve mali bildirimler sadece bu E-POSTA üzerinden yanıtlanacaktır.

Sitemizin kurulduğu yıllardan bu yana olan nihai amacı kısa bir süre incelendikten sonra doğaya ve çevreye atılan basılı broşürlerin kullanımını en aza indirmek ve dijitalleşmeyi bu alanda teşvik etmektir. Bu anlamda kuruluş yılımızdan bu yana bizlere açık veya örtülü destek veren tüm firmalara sonsuz teşekkürler ederiz. 

 

İLETİŞİM KANALLARIMIZDAN SADECE SİTEMİZ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ – ÖNERİ – ŞİKAYET veya Mail Abonelik Sorunu BİLDİREBİLİRSİNİZ. Diğer konulara yanıt verilmeyecektir.

SİTEMİZ AKTÜEL ÜRÜNLER’İN HİÇ BİR MARKET VE MAĞAZA İLE İLİŞKİSİ BULUNMAMAKTADIR. LÜTFEN MARKETLERLE ALAKALI BİLDİRİMDE BULUNMAYINIZ.
Bu konuda yapılan bildirimlere yanıt verilmeyecektir.

BU SİTE, HALKA DUYURULAN İÇERİKLERİN BİLGİLERİNİ DEĞERLENDİRİR ve TAKİPÇİSİNE FAYDALI OLMAK İÇİN ÖZGÜNLEŞTİREREK KULLANIR. BU İÇERİKLER ANAYASAL HAK OLAN “HABER ÖZGÜRLÜĞÜ VE HABERCİLİK” KAPSAMINDADIR. HABERİ YAPILAN İÇERİKLERDE BAZI MARKET İSİMLERİ GEÇEBİLİR. BUNLAR GERÇEĞE AYKIRI BEYAN İÇERMEMEKLE BİRLİKTE TAMAMEN HABER YAPMA ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLİR. 

Aktüel Ürünler Kataloğu Hobi Sitesidir. Bu sitenin yayında olması ticari amaç taşımamaktadır. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Sitemizde satış yapılmamaktadır. Sitemiz satışa teşvik etmemektedir. 

Son Düzenleme: 27.04.2023
Düzenleme Nedeni: Şeffaflık düzenlemesi yapıldı.

Sorumluluk Reddi

Aktüel Ürünler sitesi, BİM, A101 ve ŞOK, v.b. market ve mağazaların kataloglarını ve bu kataloglarda yer alan ürünlerini inceleyen; kağıt israfını önlemeye yardımcı olmak için gönüllülük esası amacına uygun; hobi amaçlı olmak üzere bir indirim takipçisinin market indirimlerini takip etmek için kendisi için geliştirdiği bir web sitesidir. Aktuel-Urunler.Com adresine sahip Aktüel Ürünler sitesinin herhangi bir market ve mağaza ile maddi veya manevi bir bağı olmamakla birlikte ilgili market&mağazalar ile sponsorluk anlaşması, reklam anlaşması veya resmi-gayri-resmi bir anlaşması bulunmamaktadır. Aktüel Ürünler sitesi hiç bir market ve mağazanın kurumsal kimliğini temsil etmez. Sitemizin misyonu alışveriş listelerini oluşturmak isteyen indirim takipçilerine derli toplu bilgiler sunmaktır. Bununla birlikte kağıt israfı ile mücadele başta olmak üzere, çevre kirliliğinin engellenmesi ve doğanın korunması amacına gönüllü olarak hizmet etmektedir. Bilginize sunarız.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 23 Mayıs 2013 tarihinde, kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Yorumlara kapalı.