İletişim

İletişim ve İletişim Kanalları Kullanımı Hakkında

aktuel-urunler.com sitesi , 5651 sayılı yasada tanımlanan (içerik sağlayıcı) olarak hizmet vermektedir. Sitemiz adına internet ortamına hiçbir video, müzik ya da telif hakkı gerektiren başka bir doküman yüklemesi yapmamaktayız.

Blog üzerinden verilen iç ve dış bağlantılardan edinilen herhangi bir zararlı kod karşısında sorumlu değiliz.
Herhangi bir içeriğin kaldırılması talebi şahsıma deliller ile birlikte iletildiği takdirde 10 iş günü içerisinde o içerik yayından kaldırılır. İlgili konularla iletişim için AktuelUrunlerCom@yandex.com adresini kullanınız.

Not: Bu site A101, Bim, Şok,  Hakmar v.s… gibi birçok market/marketlerin indirim broşürlerini/kataloglarını içerebilir. Bu indirim listeleri ve broşürleri halka reklam edilmekte olup sitemiz adına hiçbir kar amacı gütmemektedir. İlgili broşürlerde ve kataloglarda bulunan ürünler ilgili marketlere ait olup onlar tarafından satılmaktadır. Sitemizin katalogların ücretsiz olarak insanlara ulaştırılması dışında hiç bir amacı bulunmamaktadır.  Sitemizde yer alan tüm kataloglar “aktüel” yani “güncel” ile eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. Bu kelimenin her hangi bir kurum veya kuruluşla alakası yoktur. Ayrıca sitemizde yayımlanan ve ziyaretçileri bilgilendirme amacı güden bu katalogların tüm hakları ilgili firmalara ait olmakla beraber üzerinde yapılan değişiklikler ve eklemeler sitemizce yapıldığında site url’miz veya ilgili konu url’si açıkça ve tıklanabilir olarak verilmeden kopya edilmesi yasaktır. Sitemiz, editörlerimizce, teknik ekibimizce ve ziyaretçilerimizce özgünleştirilen içeriklerin kullanım hakları için “YASAL UYARI” sayfamıza göz atmanızı önemle rica ederiz.

” Bizler sadece katalogları sizlere hobi amacı ile sunuyoruz. Bizlere ürün tedarik, ürün arızası, iş başvurusu, v.s.. gibi durumlarda lütfen bildirimde bulunmayınız. Bu tür iletilerinize cevap verilmeyecektir. Her marketin ilgili ürün iletişim sayfası mevcuttur. Bu sayfalar marketler için aşağıda sizler için sunulmuştur. İlginize teşekkür ederiz. “

İLETİŞİM KANALLARIMIZDAN SADECE SİTEMİZ İLE İLGİLİ GÖRÜŞÖNERİŞİKAYET veya Mail Abonelik Sorunu BİLDİREBİLİRSİNİZ. Diğer konulara yanıt verilmeyecektir.

SİTEMİZ AKTÜEL ÜRÜNLER‘İN HİÇ BİR MARKET VE MAĞAZA İLE İLİŞKİSİ BULUNMAMAKTADIR. LÜTFEN MARKETLERLE ALAKALI BİLDİRİMDE BULUNMAYINIZ. Bu konuda yapılan bildirimlere yanıt verilmeyecektir.

BU SİTE, HALKA DUYURULAN İÇERİKLERİN BİLGİLERİNİ DEĞERLENDİRİR ve TAKİPÇİSİNE FAYDALI OLMAK İÇİN ÖZGÜNLEŞTİREREK KULLANIR. BU İÇERİKLER ANAYASAL HAK OLAN “HABER ÖZGÜRLÜĞÜ VE HABERCİLİK” KAPSAMINDADIR. HABERİ YAPILAN İÇERİKLERDE BAZI MARKET İSİMLERİ GEÇEBİLİR. BUNLAR GERÇEĞE AYKIRI BEYAN İÇERMEMEKLE BİRLİKTE TAMAMEN HABER YAPMA ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLİR. 

İLETİŞİM FORMU KÖTÜYE KULLANIMLARI ENGELLEMEK VE GÜVENLİK TEDBİRLERİ KAPSAMINDA KULLANIMDAN KALDIRILMIŞTIR. BİZLERE DOĞRUDAN ULAŞMAK İÇİN aktuelurunlercom@yandex.com mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Aktüel Ürünler Kataloğu Hobi Sitesidir. Bu sitenin yayında olması ticari amaç taşımamaktadır. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Sitemizde satış yapılmamaktadır. Sitemiz satışa teşvik etmemektedir. 

Mail Abonelik İptali ve Tekrar Abone Olma Hususları

Sitemiz FeedBurner (by Google) mail sistemini kullanmaktadır. Bu sistem bir mail abonelik sistemi olup TAMAMEN ücretsizdir. Bu sisteme kayıtlar ve çıkışlar serbesttir ve zorlama yoktur. Kullanıcının 2 onayı ile gerçekleştiğinden her hangi bir olumsuz durum söz konusu değildir ve bu sistem güvenlidir. Mail aboneliği sistemi ile sitemizde yayınlanan katalog konularından çok hızlı biçimde haberdar olabilirsiniz. Mail sistemimize abone olmak için sitemizin ilgili bölümlerinde yer alan yerleri doldurup (Görselde paylaşılmıştır) mail adresinize gelen onay mailinde yer alan kısıma (Görselde Gösterilmiştir) tıklayarak aboneliği gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Abone Olurum?

Öncelikle sitemizde yer alan mail abonelik bölümlerini bulup ilgili kısımları doldurunuz ve Gönder butonuna basınız.

mail-aboneligi-ilk-adim

Bu işlemin ardından açılacak olan pencerede görseldeki gibi işlemleri uygulayın.

ikinciadim

Bu işlemin ardından aynı pencerede ” Your request has been accepted! ” ifadeleri ile karşılaşırsınız. Bu size bir onay maili gönderildiğinin kanıtıdır. Şimdi ise mail adresinize giriniz ve görselde görülen kısıma tıklayıp aboneliği gerçekleştiriniz.

son-mail-hk

Tebrikler! Artık ÜCRETSİZ mail abonelik sisteminden faydalanıyorsunuz.

Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Bu işlem oldukça basittir. Bir daha mail almak istemiyorsanız yapmanız gereken şu adımlardır.

Sizlere sistem tarafından gönderilen ilgili maillerin alt kısmında yer alan ” To stop receiving these emails, you may unsubscribe now. ” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

nasıl-iptal-ederim-1

Tıkladıktan sonra açılacak olan pencerede yer alan ve görselde de belirtilen yere tıklayıp ABONELİKTEN ÇIKABİLİRSİNİZ.

son-adim-mail

Tekrar abone olmak ve tekrar mail alabilmek için aynı mail adresinizle veya başka bir mail adresi ile ” Abonelik İşlemlerini ” gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Aboneliğinizi iptal edemez iseniz bizlere aşağıdaki yorum formundan veya aktuelurunlercom@yandex.com mail adresimizden ulaşabilir ve iptal için talepte bulunabilirsiniz.

Son Düzenleme: 07.05.2020 
Düzenleme Nedeni: Görsel moderasyon ve e-postaların güncellenmesi

Sorumluluk Reddi

Aktüel Ürünler sitesi, BİM, A101 ve ŞOK, v.b. market ve mağazaların kataloglarını ve bu kataloglarda yer alan ürünlerini inceleyen; kağıt israfını önlemeye yardımcı olmak için gönüllülük esası amacına uygun; hobi amaçlı olmak üzere bir indirim takipçisinin market indirimlerini takip etmek için kendisi için geliştirdiği bir web sitesidir. Aktuel-Urunler.Com adresine sahip Aktüel Ürünler sitesinin herhangi bir market ve mağaza ile maddi veya manevi bir bağı olmamakla birlikte ilgili market&mağazalar ile sponsorluk anlaşması, reklam anlaşması veya resmi-gayri-resmi bir anlaşması bulunmamaktadır. Aktüel Ürünler sitesi hiç bir market ve mağazanın kurumsal kimliğini temsil etmez. Sitemizin misyonu alışveriş listelerini oluşturmak isteyen indirim takipçilerine derli toplu bilgiler sunmaktır. Bununla birlikte kağıt israfı ile mücadele başta olmak üzere, çevre kirliliğinin engellenmesi ve doğanın korunması amacına gönüllü olarak hizmet etmektedir.

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 23 Mayıs 2013 tarihinde, kategorisinde yazılmıştır ve 14 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

“İletişim” için 14 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...