Aktüel Abonelikler

Bu sayfada Aktuel-Urunler.Com sitemize ait e-posta aboneliği, bildirim aboneliği ve diğer tüm abonelik işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

KATALOGLARI ERKEN GÖRMEK İÇİN NASIL ABONE OLURUM?

Abonelik sistemlerimiz tamamen ücretsizdir. Abonelik işlemleri 3. taraf kodlarla sağlanmaktadır. Bildirim sistemi için Onesignal sistemi kullanılırken, E-Posta aboneliği sistemi için ise Follow.it sistemi kullanılmaktadır.

KATALOGLARI BİLDİRİM OLARAK ALMAK İÇİN LÜTFEN İZİN VERİN

Bildirimleri aktif edebilmek için lütfen bildirimlere izin verdiğinizden emin olunuz.

 

KATALOGLARI E-POSTA OLARAK ALMAK İÇİN LÜTFEN İZİN VERİN

 

E-POSTA ABONESİ OLDUYSANIZ SİZE GÖNDERDİĞİMİZ İZİN MAİLİNİ LÜTFEN ONAYLAYINIZ.

 

Not 1: Bildirim sistemi şu an Android ve masaüstü sistemlerde çalışmaktadır. Eğer IOS kullanıcısı iseniz bildirim sistemimize abone olmanız şu an mümkün değildir. IOS kullanıcıları e-posta abonelik sistemimizi kullanabilirler.
Not 2: E-Posta abonelik sistemimiz Ağustos 2021 öncesi Feedburner iken, ilgili sistemin sonlanmasından dolayı follow.it ile güncellenmiştir. Daha önce Feedburner üzerinden e-posta abonemiz iseniz yeni sisteme aktarımınız tamamlanmış olup dilerseniz sistemden çıkışınızı size gelen mailler aracılığı ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

BİLDİRİM SİSTEMİNDEN ÇIKMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Bildirim sistemine akıllı telefonunuz ile abone olduysanız sitemiz tarayıcınızda açılı iken üst adres çubuğunda bulunan kilit ikonuna dokunun. Ardından açılan ekranda bildirim izinlerinizi düzenleyerek işlemi tamamlayın. Dilerseniz aşağıda yer alan butonu kullanarak da takip işleminizi sonlandırabilirsiniz.

E-POSTA ABONELİK SİSTEMİNDEN ÇIKMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Follow.it aracılığı ile sizlere iletmiş olduğumuz e-posta bildirimlerini yine o e-posta üzerinde bulunan yönergeleri kullanarak iptal edebilirsiniz. Bunun için gelen e-postada yer alan “Takibi Bırak” butonunu kullanın. Ya da BU BAĞLANTIYA tıklayarak açılan pencerede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yine de e-posta abonelik sisteminden çıkamadıysanız lütfen bizimle irtibat kurunuz. İletişim için aktuelurunlercom@yandex.com adresimize mail atınız.

DİĞER ABONELİKLER HAKKINDA

Sitemiz aktuel-urunler.com abonelikleri yukarıda sayıldığı kadardır. Bunlar haricinde bir abonelik bağlantımız bulunmamaktadır. Şüpheli işlemleriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Sorumluluk Reddi:
Abonelik işlemlerinizi Onesignal.com ve follow.it bağlantılarına sahip 3. taraf sağlayıcılar ile gerçekleştirmektesiniz. Tüm işlemler için sorumluluk tamamen size ait olup Aktuel-Urunler.Com yaptığınız işlemlerden sorumlu değildir. Gizlilik kuralları ve diğer tüm hususlar için lütfen platformların ilgili bağlantılarını inceleyiniz.

Yorumlara kapalı.