Yasal Uyarı

Hak sahipleri ve yasal makamlara bilgi vermek için hazırlanmış sayfadır. Bu sayfada yer alan bilgiler ışığında iyiniyetli ve çözüm odaklı hareket etme olanağı sağlanmıştır. Lütfen gerekli olduğu durumda kullanınız.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

LÜTFEN BU ALANI OKUMADAN İŞLEM YAPMAYINIZ

Sitemiz uzun yıllardır indirim ve katalog incelemesi yapmaktadır. Sitemizde yer alan kataloglar, broşürler, insertler, fiyat listeleri, logolar ve dokümanların tüm hakları ilgili firmalara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı gaye edinmiştir. Dolayısıyla “uyar-kaldır” prensibi çerçevesinde iyiniyetli olarak hareket eden sitemizde Yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünüyorsanız lütfen bizimle aktuelurunlercom@yandex.com.tr e-posta adresimizden iletişime geçiniz.

Sitemizde ürünler, kataloglar ve çeşitli fırsatlar hakkında yapılan incelemeler öznel bilgiler içerebilir. Bu bilgiler öznel olduğundan kesinlik arz etmez. Kesin bilgi her zaman ilgili markanın resmi sitesinden öğrenilmelidir. Ayrıca sitemiz her incelemesinde resmi market/mağaza bağlantısını inceleme metinlerinde bildirmek konusunda gayret göstermektedir. Sonuç olarak; nihai bilgiyi ilgili firmanın resmi internet sitesinden öğrenmeniz tavsiye edilir.

Sitemizde yer alan “tarih başlıklı” incelemelerde bazı katalog sayfaları yer almayabilir. Ayrıca bazı sayfalar fazladan eklenmiş olabilir. Bu durumla karşılaşmamak için mutlaka ilgili firmanın resmi bağlantısından ürün ve katalogları doğrulamanız önerilir. Çünkü sitemiz fiyat, broşür ve ürün garantisi veremez. Bir diğer hususta; sitemizde yer alan yorumlar 2. bir onayın ardından ve bazı otomatikleştirilmiş düzenleyiciler tarafından denetlenir.  Firmalar arasında haksız rekabete neden olması muhtemel yorumlar ile dayanağı olmayan ve firmaları karalama söylemleri içeren yorumlar kesinlikle onaylanmaz!

Sitemizde bulunan incelemeler firmalar tarafından dağıtımı yapılan el broşürleri, cam broşürleri, internet sitesi broşürleri, firma sosyal medya paylaşımları referans alınarak yapılır. Tüm bu broşürler; dağıtımı ve gösterimi başlamış olan, kısmen veya tamamen kesinleşmiş, isteyen herkesin az bir çabayla öğrenebildiği, ilgili firmanın veya firma çalışanlarının örtülü ve açık onayıyla mağaza camlarına, el broşürlerine, sosyal medya platformlarına eklenmiş ve kısacası kamuya mal olmuş bilgiler içerir. Bu anlamda sitemiz “Tahmin”e dayalı inceleme sitemizde yer almadığı gibi asla tahmine dayalı bir inceleme yapmaz.

Tüm bu bilgiler ve aşağıdaki bilgiler ışığında; tüm taleplerinizi bize aktuelurunlercom@yandex.com.tr e-posta adresimizden iletmeniz yeterlidir.

Sitemizin kurulduğu yıllardan bu yana olan nihai amacı kısa bir süre incelendikten sonra doğaya ve çevreye atılan basılı broşürlerin kullanımını en aza indirmek ve dijitalleşmeyi bu alanda teşvik etmektir. Bu anlamda kuruluş yılımızdan bu yana bizlere açık veya örtülü destek veren tüm firmalara sonsuz teşekkürler ederiz. 

BU SİTE GENEL İNTERNET KULLANICISINA UYGUNDUR.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitede yayınlanan koleksiyonlar, ürünler, katalog resimleri, haberler, röportajlar ve logolar marka sahiplerine aittir.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri info@aktuel-urunler.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

İçerik ve Yasal Uyarılar

Bu bölüm, Aktuel-Urunler.com’nın içeriği ve bu içeriğin kullanımı ile ilgili yasal uyarıları kapsamaktadır. Bu yasal uyarılar önceden haber vermeksizin Aktuel-Urunler.com tarafından değiştirilebilir.

Genel Uyarılar

1. Bu site Aktuel-Urunler.com’na aittir ve Aktüel Ürünler Admini tarafından işletilmektedir. Url adresi https://aktuel-urunler.com şeklindedir ve bundan sonra site olarak anılacaktır.
2. Sitenin tüm hakları saklıdır.
3. Bu sitede yer alan üçüncü şahıslara ait diğer ürün veya hizmet markaları ve şirket unvanları hakkında tasarruf yetkisi tamamen ilgili üçüncü şahıslara ait olup, bu markalar ve şirket unvanları sahiplerinin adına tescil edilmiş olabilir. Üçüncü şahıslara ait bu marka veya şirket unvanlarının izinsiz kullanımı halinde yasal sorumluluk kullanıcıya aittir.
4. İşbu sitenin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman, belge, bilgi, veri, makale, program v.b. hakları saklıdır. Bu sitenin tamamının veya bir bölümünün, Aktuel-Urunler.com’nın yazılı izni olmaksızın, herhangi bir şekil ve ortamda kopyalanması veya yeniden yaratılması veya başka bir site veya medyada yayınlanması veya başka bir yere taşınması kesinlikle yasaktır.
5. Kullanıcılar ve Üyeler sitede yer alan tüm uyarılara, sitenin kullanımına ilişkin olarak Aktuel-Urunler.com tarafından belirlenen hüküm ve şartlara ve yürürlükteki mevzuata aynen uyacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcılar ve Üyeler, sitede sunulan hizmetleri, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili kanun hükmündeki kararnamelerden doğan her türlü fikri (telif) ve sınai mülkiyet hakları Aktuel-Urunler.com’na ait olmak koşuluyla kişisel amaçları için ve izin verilen hallerde ticari amaçlarla kullanabilirler.

İçerik Hakkında Ek Bilgiler

İçerikler ilgili Mağaza ve Marketlerin halka bedava dağıttığı içeriklerdir.  Sitemiz hiç bir market/mağazayı kötüleme ve karalama yapılmamakta olup tamamen hobi amaçlı olarak çalışmaktadır.  Sitemiz marketin sunduğu ürün&fiyat&diğer konularına müdahil değildir. Herhangi bir market/mağaza/işletme/şahıs ile ticari ilişki içerisinde değildir. Aktüel Ürünler Admini bu sitede hobi olarak yayın yapmaktadır. Kar amacı gütmemektedir. Marketlerden gelebilecek bir istek doğrultusunda ilgili işlemler yapılacaktır. Tüm istek-öneri ve arzularınızı da aktuelurunlercom@yandex.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi “Sorumluluk Reddi” başlıklı ifadelerimizde bulabilirsiniz.

Site İçeriği

Bu site aşağıdaki içerik bileşenlerinden oluşur.

1. Aktuel-Urunler.com için hazırlanan logo
2. Aktuel-Urunler.com tarafından oluşturularak, kullanıcılar ve üyelere sunulan içerik.
3. Üçüncü taraflardan sağlanarak, kullanıcılara sunulan içerik.
4. Sponsorlar, reklam verenler ve mal/hizmet sağlayıcılar, Google tarafından sağlanan içerik. (varsa)
5. Kullanıcılar ve Üyeler tarafından veri girişi, mesaj gönderme, dosya yükleme, v.b. yollarla sağlanan içerik.
6. İçeriğin sunumu amacıyla Aktuel-Urunler.com tarafından geliştirilerek veya üçüncü taraflardan tedarik edilerek kullanılan yazılım kodları ve etkileşimli alanlar.

Yasal Uyarılar

1. Sitede yer alan ve bizzat Aktuel-Urunler.com tarafından oluşturulan yazı, doküman, makale, bilgi, yazılım v.b. her türlü materyal ve içeriğin eser sahibine aittir. Aktuel-Urunler.com tarafından oluşturulan site içeriği, Aktuel-Urunler.com yöneticileri tarafından, bilimsel prensipler ve etik kurallar çerçevesinde, yüksek kalite ve mutlak kamu yararı hedefi ile hazırlanmaktadır. Buna rağmen Aktuel-Urunler.com bu sitede yer alan yazı, doküman, makale, bilgi, yazılım v.b. her türlü materyalin ve sunulan diğer malzemelerin kesin doğruluğunu, uygunluğunu, güvenilirliğini ve yeniliğini garanti etmez. Üçüncü taraflardan sağlanan içeriklerin tüm hakları ilgili marka ve mağazaya aittir. Bu konuda sitemiz nezdinde bir ihtilaf bulunmamaktadır.
2. Üçüncü şahıslardan temin edilen ve sitede Kullanıcı ve Üyelerin hizmetine sunulan her türlü yazı, rapor, makale, haber, belge, doküman v.b bilgiye ilişkin fikri mülkiyet (telif) haklarınin sahibi, söz konusu web sayfasında adı eser sahibi olarak zikredilen veya logosu, adı bulunan gerçek veya tüzel kişidir. Kullanıcılar ve Üyeler, üçüncü şahıslardan temin edilecek bu tür yazı, rapor, makale, haber, belge, doküman v.b bilgiye ilişkin olarak eser sahibinin koyduğu her türlü kısıtlama ve şartı aynen kabul ettiklerini beyan ve taahhüt eder. Üçüncü şahıslardan rapor, yazı, makale, görüş, haber, v.b. şekilde alınarak sunulan bu bilginin içeriğinden, söz konusu bilgiyi temin eden üçüncü şahıs bizzat sorumludur. Bu kapsamda, sitede yer alan üçüncü şahıslara ait düşünce ve ifadelerin sorumluluğu da düşünce ve ifade sahibine ait olup, bu düşünce ve ifadelerden dolayı Aktuel-Urunler.com’nın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Aktuel-Urunler.com, üçüncü şahıslardan sağlanan her türlü belge, doküman, bilgi ve diğer malzemelerin kesin doğruluğunu, uygunluğunu, güvenilirliğini ve yeniliğini garanti etmez.
3. İkinci maddede belirtilen hükümler Aktuel-Urunler.com sponsorları, reklam verenleri ve sitede mal ve hizmet sağlayıcı olarak yer alan üçüncü şahıslar tarafından sağlanan her türlü yazı, rapor, makale, haber, belge, doküman v.b bilgi ve malzeme için de geçerlidir.
4. Aktuel-Urunler.com, Aktuel-Urunler.com üzerinden yalnızca kendi standartlarına ve yürürlükteki yasal düzenlemelere uygun olan “üçüncü şahıslara ait Web Sitelerine” link sağlamaya dikkat etmektedir. Ancak, link sağlanan bu “üçüncü şahıslara ait Web Sitelerinin” içeriği, bu siteler Aktuel-Urunler.com tarafından denetlenmediğinden, Aktuel-Urunler.com’ndan habersiz olarak değiştirilebilir. Aktuel-Urunler.com’nın bu tür değişiklikleri haber verme yükümlülüğü bulunmadığı gibi, Aktuel-Urunler.com bu değişikliklerden sorumlu değildir. İşbu Aktuel-Urunler.com sitesi ve üçüncü şahıslara ait sitelerdeki her türlü belge, doküman, bilgi ve malzeme ‘olduğu gibi’ sağlanmakta olup, bu belge, doküman, bilgi ve malzemelere ilişkin olarak Aktuel-Urunler.com ve üçüncü şahıslar tarafından (doğruluk, kesinlik, güvenilirlik, kesintisiz çalışma dahil) açık ya da zımni harhangi bir garanti verilmemektedir.
5. Kullanıcılar veya Üyeler tarafından veri girişi, mesaj gönderme, dosya yükleme, v.b. yollarla sağlanan her türlü bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal ve içeriğin (bundan sonra hep birlikte “İçerik” olarak anılacaklardır) sorumluluğu işbu İçeriği sağlayan Kullanıcı veya Üyeye aittir. Bu yollarla İçerik sağlayan kullanıcı veya Üye, bu İçerik üzerinde, hizmet alımı veya verilmesine ilişkin yapılacak anlaşma hükümleri saklı kalmak koşuluyla,Aktuel-Urunler.com’na “ücretsiz, süresiz, münhasır olmayan, devredilebilir ve herhangi bir sınırlamaya tabi olmayan” bir kullanım yetkisi vermeyi kabul ve taahhüt eder. Bu kullanım yetkisi kapsamında Aktuel-Urunler.com söz konusu İçeriği işleme, kopyalama, çoğaltma, üçüncü şahıslara dağıtma, izne gerek kalmadan değişiklik yapma ve sitede yayınlama hakkına sahip olacaktır. Ayrıca, kullanıcılar ve Üyeler temin edecekleri bu tür İçeriğin yanlış, yanıltıcı, saptırılmış, doğru olmayan, haksız rekabet yapan veya buna neden olan, küfür mahiyetinde olan, kaba, terbiyesiz, bayağı, nefret uyandıran, tacizkar, müstehcen, tiksindirici, iğrenç, suistimal edici, cinsellikle ilgili, tehdit edici, saldırgan, karalayıcı, bireysel gizliliği zedeleyen, ırkçı, insani-ahlaki-dini değerlere saygısız, yasadışı etkinlikleri savunan, herhangi bir kanuna uygun olmayan veya suç teşkil edebilecek unsurlar içermeyeceğini kabul ve taahhüt ederler.
6. Aktuel-Urunler.com, kendisi tarafından geliştirilen veya üçüncü şahıslardan temin edilen yazılım kodları da dahil olmak üzere, sitede sunulan bilgi, belge, doküman ve malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz devam edeceğine ya da hatadan arınmış olacağına, sorunların giderileceğine ya da forum alanları gibi etkileşimli alanlar ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dahil olmak üzere, işbu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğuna dair hiçbir garanti vermez.
7. Yürürlükteki mevzuatın müsaade ettiği ölçüde Aktuel-Urunler.com, bu sitede sunduğu hizmetler kapsamında belirli bir amaca uygunluk, kesintisiz devamlılık, güncelleme, işlevsellik, doğruluk, hatasızlık dahil, açık ya da zımni hiçbir garanti vermemektedir.
8. Aktuel-Urunler.com, siteye giriş ve sitenin kullanımı, sitedeki herhangi bir içeriğin, görüntünün veya yazılımın indirilmesi v.b. nedenlerle Kullanıcı ve Üyelerin bilgisayarlarında veya diğer aygıtlarında meydana gelebilecek zararlardan (veri kaybı dahil) sorumlu değildir.
9. Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili Kullanıcı/Üye sorumludur. Kullanıcılar ve Üyeler kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı Aktuel-Urunler.com’nden tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Kullanıcı ve Üyeler, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır. Bu site içeriğinin Kullanıcı veya Üyeler tarafından hukuka veya işbu sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından ötürü doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili Kullanıcı veya Üye sorumlu olacaktır.
10. Bu siteden yararlanan tüm Kullanıcılar ve Üyeler yukarıdaki hükümleri kayıtsız şartsız aynen kabul etmiş sayılırlar. Bu şartları kabul etmeyen Kullanıcı ve Üyeler sitede sunulan hizmetlerden yararlanamazlar. Üyeler, işbu maddelere ek olarak, sitede yer alan Üyelik Sözleşmesi hüküm ve şartlarına uymakla da yükümlüdür.

Bu maddelerin tamamı bu siteden yararlanan kullanıcılar, botlar, 3. taraflar ve üyeler tarafından kayıtsız şartsız kabul edilmiş sayılır.

Burada haberi yapılan içerikler kaynak gösterilerek içeriklendirilmektedir. Tüm içerikler ve kataloglar ilgili marketlerin sunduğu kataloglardır. Ürünler, fiyatlar ve açıklamalarda değişiklik yapılmamaktadır. Kaynağı gösterilen görsel/makale ve diğer içerikler haber özgürlüğü kapsamındadır. AYM’nin aldığı kararlara istinaden bu site faaliyetine devam eder. Haber alma ve haber yayma özgürlüğünü durdurmaya çalışanlar hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.

İletişim Sayfamız : https://aktuel-urunler.com/iletisim/
İletişim Adresimiz: aktuelurunlercom@yandex.com.tr
Abonelikle alakalı sorularınız için şu sayfamızı ziyaret ediniz: https://aktuel-urunler.com/aktuel-abonelikler

Sorumluluk Reddi

Aktüel Ürünler sitesi, BİM, A101 ve ŞOK, Hakmar, Dia, Kipa v.b. market ve mağazaların kataloglarını ve bu kataloglarda yer alan ürünlerini inceleyen; kağıt israfını önlemeye yardımcı olmak için gönüllülük esası amacına uygun; hobi amaçlı olmak üzere bir indirim takipçisinin market indirimlerini takip etmek için kendisi için geliştirdiği kar amacı gütmeyen ücretsiz ve şeffaf bir web sitesidir. Aktuel-Urunler.Com adresine sahip Aktüel Ürünler sitesinin herhangi bir market ve mağaza ile maddi veya manevi bir bağı olmamakla birlikte ilgili market&mağazalar ile sponsorluk anlaşması, reklam anlaşması veya resmi-gayri-resmi bir anlaşması bulunmamaktadır. Aktüel Ürünler sitesi hiç bir market ve mağazanın kurumsal kimliğini temsil etmez. Ayrıca içeriklerde yer alan logolar, görseller ve tüm kurumsal kimlik çağrışımı yapan materyaller ilgili firmaya aittir. Burada yer alan bilgilerin zarar verici çalışma içinde olduğu ileri sürülemez. Sitemizin misyonu site sahibinin kendisi için bir indirim takip ortamı hazırlaması ve arkadaşlarına, eşine dostuna ve kısaca alışveriş listelerini oluşturmak isteyen indirim takipçilerine derli toplu bilgiler sunmaktır. Bununla birlikte kağıt israfı ile mücadele başta olmak üzere, çevre kirliliğinin engellenmesi ve doğanın korunması amacına gönüllü olarak hizmet etmektedir. Bu site bir Tema Gönüllüsüdür. Halka ücretsiz sunulan içeriklerin bu sitede yer almasını istemiyorsanız lütfen bizlere bunu e-posta, yorum yolu ile bildiriniz.

SONUÇ OLARAK : aktuelurunlercom@yandex.com.tr ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sitemize giriş yapan herkes bu sayfayı kabul etmiş sayılır.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 23 Mayıs 2013 tarihinde, kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...