Yılbaşı 2014 Hediye Kitap Çekilişi

Genel|21 Aralık 2013|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Sitemiz olarak 2013’de bizi takip eden ve bize inanan takipçilerimize özel bir çekiliş hazırlıyoruz. Bu çekilişe katılım ÜCRETSİZ. Çekilişe ait ayrıntılar ve daha fazlası için konumuzu okumaya devam edin. 

2014 YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ | Aktüel Ürünler . Com

2014-YILBASI-OZEL-CEKILISI-GORSELI

ASİL KAZANAN S. K.

Yedek Kazanan NİHAL TEVFİK YILDIZ (ASİL KAZANANA ULAŞILMIŞTIR.)

S.K.’e ULAŞILMIŞTIR. ÖDÜL KİTABIMIZDA DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR. KAZANANIN RİCASI ÜZERİNE SPONSORUMUZUN DA ONAYI İLE HEDİYE KİTAP “SENDEN ÖNCE BEN” OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

S.K.’i TEKRAR TEBRİK EDERİZ.

Çekiliş Videosu

Katılımın temel şartları: Facebook sayfamızı beğenmiş olmak.

Çekilişe Nasıl Katılırım?

(BU KONUYU DEĞİL LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FACEBOOK İLETİMİZİ BEĞENİNİZ, “KATILIYORUM” YAZINIZ ve DUVARINIZDA PAYLAŞINIZ.)


2014 Yılbaşı özel çekilişmize katılmak çok kolay! Facebook sayfamızı beğenmiş olmak ön koşulu ile FACEBOOK SAYFAMIZDA YER ALAN KATILIM İLETİSİNİ Beğenerek o iletinin altına “Katılıyorum” yazmak ve kendi duvarınızda paylaşmak yeterlidir. Toplamda 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Beğenmek, yorum yapmak ve paylaşmak.

Ödül nedir?

2014 Yılbaşı Özel Çekilişi Ödülümüz Ahmet Ümit Beyoğlu’nun En Güzel Abisi romanıdır.Romanı buradan görüntüleyebilirsiniz: http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=672476

Kazananın isteği üzerine aynı bedelde farklı kitaplarda hediye edilebilir.

Kaç kazanan olacak?
Ödülü 1 kişi kazanacaktır. Wm aracı online çekiliş robotu ile video kaydı yapılarak çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekiliş 1 asil 1 yedek talihli olarak belirlenecektir. Asil kazanan 3 iş günü içerisinde ödülünü alması için mail adresi ile adresini veya telefon numarasını bildirmezse (Ödülü kazandığına dair Facebook’tan bildirim göndereceğiz) hakkını kaybedecektir ve yedek talihlilere sıra geçecektir.

Ödülü nasıl alacağım ve Ödülü Kazanan Nasıl İlan Edilecek?
Ödülü kazanan talihli ödülünü kargo ile alacaktır. Kazanan talihliyi Facebook sayfamızdan ilan edeceğiz ve buradan da duyurusunu yapacağız.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?
01 OCAK 2014 tarihinde çekiliş yapılacaktır ve aynı gün kazanan ilan edilecektir. SON KATILIM TARİHİ 30 ARALIK 2013’tür.

Çekilşe katılmak için Facebook sayfamızın bu iletisini beğenip “KATILIYORUM” yazıp duvarınızda paylaşınız. Çekişe katılmak için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret edin :
https://www.facebook.com/AktuelUrunlerim/posts/564360963656926

Çekiliş hakkında tüm değişiklikleri yapabilme hakkımız saklıdır. Minimum katılım 10 olmalıdır aksi taktirde çekiliş yapılmaz. Fake ve sahte profiller ile çekilişe katılınamaz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Kataloglar

BİM 9 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 9 Ekim 2020 aktüel ürün kataloglarında yeni indirimler oraya çıktı. Bu hafta Bim aktüel kataloglarında neler var, hangi ürünler ...

Kataloğu Gör

A101 8 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 8 Ekim 2020 aktüel ürün kataloglarında merak edilen sorular yanıt buluyor. Bu hafta A101 aktüel katalogları ile gelecek olan ...

Kataloğu Gör

BİM 6 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Katalogu

Bim 6 Ekim 2020 aktüel ürün katalogları salı fırsatları ortaya çıktı. Bim aktüel salı olarak bilinen fırsatlarda 6 Ekim 2020 ...

Kataloğu Gör

BİM 2 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 2 Ekim 2020 aktüel ürün kataloglarında yer alan fırsatlar ve kampanyalar yayınlandı. Bim aktüel kataloglarında bulunacak olan muhteşem indirimler ...

Kataloğu Gör

A101 1 Ekim 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 1 Ekim 2020 aktüel katalogları bu hafta orijinal fırsatları ile geliyor. A101 aktüel ürün katalogları net görselleri ile yeni ...

Kataloğu Gör

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 21 Aralık 2013 tarihinde, Genel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 20 Şubat 2020 | 22:17 .

Aramalar: , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...