A101 Aktüel, 1 Kasım 2018 Perşembe Aldın Aldın

A101 1 Kasım aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem indirimler başlıyor. A101 en yeni indirimleri ve aktüel ürün detaylarında sosyal medyayı sallamayı başarıyor. Bu hafta pek çok kişi tarafından takip edilen A101 listelerinde önemli detaylar sizlerle oluyor. İlk üründe bir TV ürünü sunan market Toshiba markalı bu TV ürününü 2199,00 TL'den satışa sunuyor. Piyasaya oranla çok iyi fiyatlar sunan A101'De fiyat&performans ürünleri olarak görülen bu TV ürünü kaçırılmayacak fiyatı ile dikkat çekiyor. Cazip avantajlarında Fantom CC3500 Cyclone elektrikli süpürge sunan A101 market devamında pek çok küçük elektronik ürünleri indirime alıyor. Bu fırsatlara yakından bakalım: İlk olarak Sinbo'dan kullanışlı bir kahve makinesi A101'e geliyor. Diğer fırsatta Sinbo'dan naranciye sıkacağı sunan A101 Aprilla markalı olarak ise saç düzleştirici ürününü görücüye çıkarıyor. Yine aprilla markalı olarak banyo baskülü sunan A101 markette kulak-burun kılı kesme aleti de geliyor. Sayfada yer alan ve basılı görsel sayfalarında birlikte bulunan diğer ürünlerde Honor 9 Lite akıllı cep telefonu da dikkat çekiyor. Bu ürün için ayrı bir inceleme yaptığımız aktüel ürünler konumuzda sizlerle oluyoruz. Sayfada ayrıca çeşitli tekstil ürünleri de var ve bu ürünlere de yeni indirim görselinde dikkat çekeceğiz. Şimdilik aktuel-urunler.com olarak incelemeleriz bu kadar, daha fazlası çok yakında sizlerle...

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ekim 2018 tarihinde, A101 1 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...