Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 1 Mart Yeni Tarihli Aktüel Aldın Aldın Sayfası

A101 aktüel 1 Mart 2018 Perşembe kataloglarında bu hafta muhteşem pek çok detay var. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde harikadan da harika gıda ürünleri var. İlk olarak Erpiliç Dondurulmuş XL Fırınlık (Roaster) Tavuk ile başlayan ürün grubunda bakalım neler var başka, görelim. CP Dondurulmuş Jülyen Piliç 200g ürünü bu haftanın indirimleri arasında yerini alıyor. AyrıcaDoğuş Rize Siyah Çay 1100g ürünü de sizlerle olurken bir diğer fırsatta Banvit Dilimli Piliç Salam 500g var. A101 1 Mart günü Danet Dilimli Dana Sucuk 2x200g sunarken ayrıca Torku Beyaz Peynir 1 Kg de sunmuş. Yeni indirimlerinde bulunan detaylarda ayrıca Ülker Kellogg's Coco Pops Çikolatalı mısır Gevreği 2x700g de sunan market Nestle Chokella Kakaolu Fındık Kreması 1500g ile indirimlerine devam etmiş. Bu haftanın kataloglarında bulunan diğer bir üründe ise Danone Milkshake Çeşitleri 123ml sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinde Evde Kefir Mayası / Probiyotik Yoğurt Mayası 5x1g ile Evde Yoğurt Mayası 5x1g ürünleri de sizlerle oluyor. A101 market yeni indirimlerinde Evde Peynir Mayası 100g ve son olarak Zaferan Altın Süt Natürel Toz İçecek 100g sizlerle. Daha fazlasını A101’den görmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 23 Şubat 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar