Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 5 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok indirim var. A101 5 Mayıs aktüel hafta sonu indirimlerinde yer alan detaylara bakalım. Bu hafta indirimlerinde yer alan fırsat detaylarında ilk olarak Birşah homojenize yoğurt 3 kg ürünü sizlerle olacak. Diğer indirimli üründe ise Yöremce yeşil mercimek 1000g var. Bu hafta ayrıca Doğadan gizli bahçe 1000g de sunan market Hanımdan hazır tatlı ekler 240g ürünü de sunarak indirimlerini genişletmiş. Bu hafta indirimlerinde bulunan indirimlerde Dr.oetker krem şanti 3x75g de sizlerle olurken Milka çilekli yoğurt dolgulu çikolata 100g da unutulmamış. Çokça ürününde de indrim var; Çokça konserve mısır 400g harika fiyatı ile sizlerle. Çerezya kabuklu ceviz 400g da sizlerle olurken Hacı şakir banyo sabunu 4x200g ve son olarak Mendiva ıslak havlu 101'li de sizlerle. 5 Mayıs ve 6 Mayıs tarihlerinde geçerli indirimlerde Limon özel fiyat (5-6 mayıs), İthal muz özel fiyat (5-6 mayıs) ürünleri de sizlerle. Detaylar ve fazlasını market camlarından görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 3 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar