A101 8 Ağustos – 14 Ağustos Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 8 ağustos 2016 - 14 ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan ikincisi yüzde elli indirimli fırsat sayfasını duyurdu. Bu sayfaya göre sayfada yer alan ürünler ilgili tarihten itibaren 2. si %50 indirimli. Peki ne demek bu indirim? Yani nasıl oluyor? Örnekle açıklamak gerekirse; Katalogda gördüğünüz Omo deterjan çeşitleri isimli ürün... Fiyat olarak 9,90 TL denmiş. Bu tekli fiyatı, yani eğer üründen 1 adet alırsanız bu ürünü 9,90 TL'ye alırsınız. Ancak üründen 2 adet aldığınızda 9,90+9,90 TL= 19,80 TL ödemeniz gerekirken siz 14,85 TL ödersiniz. Böylece 5,05 TL kar etmiş olursunuz. Bu yüzden ikincisi %50 indirimli fırsat aktüel ürünleri oldukça önemlidir. Zaten sıkça alınan ve alınması zorunlu olan ürün çeşitleri olduğu için 2li alım yapmak oldukça mantıklıdır. Ürünler hakkında detayları sizler için bu sayfada incelemedik, ancak ürünleri bir sonraki sayfada çok detaylı biçimde görebilirsiniz. A101 8 Ağustos - 14 Ağustos 2016 aktüel ürünlerine ait detaylar için yeni sayfada incelememize devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ağustos 2016 tarihinde, A101 11 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...