Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 12 Ekim İtibari ile Geçerli Aktüel Ürünler

A101 12 Ekim tarihinde geleceği duyurulan haberler ve sosyal medya söylentilerine göre incelemelerimiz başlıyor. Bu hafta yani 12 Ekim 2017 tarihinden itibaren A101 markette; Hi-Level 50” UHD uydu alıcılı LED Tv sizlerle olması bekleniyor. Bu ürün 4K yani ULTRA HD ekrana sahip ve dahili UHD uydu alıcısı da var. Bunun yanı sıra Vestel güvencesinde olan ürün tam 50’’ ekrana sahip. Yani 127cm ekrana sahip ürünün duvara asma aparatı da içinde… 2 adet HDMI girişine sahip ürün 1 adet SCART girişine ve PC girişi (VGA üzerinden) sahip… Taksit imkanları da olan ürün A101 ile 12 ekimde kaçmaz. Diğer bir üründe ise Vestel Venüs e2 çift sim cep telefonu var. Bu ürün de çift sim kart olması ile ve oldukça iyi teknik özellikleri ile cezbedici bir ürün… Diğer üründe ise SanDisk 16GB MicroSD Class 10 hafıza kartı var. Class 10 olması tercih sebebi olabilir. Güzel bir ürün ve ihtiyacı olan kaçırmamalı… Ayrıca bir başka hafıza ürünü olan SanDisk 16GB OTG USB bellek de sunulmuş. Tüm bu elektronik aletler – daha doğrusu teknolojik aletler – gösteriyor ki A101 yine istenileni fazlasıyla sunuyor. Teşekkürler A101 diyerek yeni sayfa incelemesi ile devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 12 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 6 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar