A101’de Hafta Sonu 8 Haziran Tekli İndirimler

A101 aktüel ürünlerini açıkladı. A101 8 Haziran 2019 kataloglarını sayfamızda görselleri ile birlikte bulabilirsiniz. A101 katalog sizler için renkli görseller oluşturuyor. Her hafta sonunun gelenekselleşmiş tekli ürün kataloğunda ne var bilmek ister misiniz? Bildiğiniz üzere bu katalog A101 markete gidip belirli fiyat üzeri alışveriş yapanlar için sunuluyor. A101 8 Haziran tarihinde başlayan ve 14 Haziran tarihine kadar geçerli olan indirimi şimdi sizlerle paylaşacağız. Tat Ketçap + Mayonez + Barbekü Sos 9,95 TL olarak A101 markette satışta. Bu ürünü bu fiyata almak için A101'den 10 TL'lik bir alışveriş yapmanız yeterli olacak. Ürünlerin gramajını merak edenler için hemen değinelim... Tat ketçap 250 G, Tat barbekü sos 250 G ve Tat mayonez 205 G olarak sizlere sunuluyor. Bu harika kalitedeki ürünü bu fiyata almak oldukça güzel bir fikir. Sizler de 8-14 Haziran 2019 tarihinde A101 aktüel'den bu ürünü alabilirsiniz. Ürün hakkında yorumlarınızı, almayı düşünenlere fikir vermek için bize iletebilirsiniz. Mutlu hafta sonları...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Mayıs 2019 tarihinde, A101 13 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...