A101 Hafta Sonu İndirimleri 9 Kasım 2019

A101 9 Kasım aktüel ürünler kataloğunda büyük indirimler başladı. Bugün itibariyle katalogları burada incelemeye başlıyoruz. A101 9 Kasım indirimlerinden erken haberdar olmak için sayfamızı takip etmeyi ihmal etmeyiniz. Bu hafta sonu eviniz şenlenecek. Çocuk bezlerinde büyük kampanyalardan yararlanmak için hemen hangi marka üründe ne kadar indirim var inceleyelim... Molfix Çocuk Bezi Çeşitleri 82,95 TL (4 adet fiyatı), Danino Muz ve Bisküvi Aromalı Puding 210g 2,90 TL (2 adet fiyatı) olarak satışa çıkarılıyor. Çok alıp az ödediğiniz bu marketi tercih etmekte haklısınız... Bir başka fırsat ürünü Klasik Paket Margarin 250g 6,25 TL (3 adet fiyatı), Kekspır Waffle Kek Çeşitleri 45g 2 TL (4 adet fiyatı), Su 1,5 Litre 4,95 TL (6 adet fiyatı) olarak satılıyor. Ürünlerin adet fiyatını parentez içinde belirttik. Çoklu alımda ödeyeceğiniz fiyat ile tekli alım fiyatını kataloglardan karşılaştırabilirsiniz. Su 0,5 Litre 5,45 TL (12 adet fiyatı) ve Bombastic Bar Çikolata Çeşitleri 4,95 TL (5 adet fiyatı) olarak indirime giriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Kasım 2019 tarihinde, A101 14 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...