Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 28 Ekim & 3 Kasım Aktüel Ürünler Hafta Sonu

A101 28 Ekim itibari ile fırsatları sunmaya devam ediyor. Muhteşem indirimlerinde A101 market bu hafta ilk olarak ve son olarak 1 ürün sunuyor. Bu ürün fiyatı ve kalitesi ile “Yok artık” dedirtecek cinsten güzel ve leziz… Her evde mutlaka bulunması gereken ancak fiyatı çok yüksek olması sebebi ile çoğu kişinin evine almasında çekindiği bir ürünü A101 muhteşem bir fiyat ile sunuyor. 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere öyle bir ürün geliyor ki… Duyan hayran, alan daha da hayran… Stoklarla sınırlı olan bu ürüne yakından bakalım. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde Yudum Egemen sızma zeytinyağı 1 litre ürünü 32,90 TL’den 17,50 TL’ye düşüyor. Resmen fiyatı eriyor… A101 sayfa altında ayrıca şöyle bir açıklama da yapıyor: “Kampanyaya ait olan, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 adetle sınırlıdır.” Bu hususa dikkat ettiğimizde üründen alabiliyoruz. Kişi başına 2 adet ile sınırlı olduğundan gerekli şartları sağladığımızda üründen iki adet almaya çalıştığımızda 17,5x2 yani 35 TL’ye 2 litre Yudum Egemen sızma almış oluyoruz. 1 litre fiyatına 2 litre… Böyle indirim incelemesine hiçbir yerde rast gelmedik. Gerçekten ülke çapında bu denli önemli bir indirimi sunmak güzel bir iş… A101 indirim ve fırsatlarını incelemeye ve görmeye devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 27 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar