A101 21 Aralık Gıda Aktüel Ürün Katalogları

A101 aktüel 21 aralık indirimlerinde bu hafta önemli fırsatlar yer almaya devam ediyor. Aldın Aldın indirimlerinde bu hafta ilk olarak dondurulmuş XL fırınlık (Roaster) tavuk sizlerle. kg fiyatı ise 5,95 TL. Oldukça iyi… Ayrıca dondurulmuş bütün hindide geliyor. Fırın torbası ve pişirme çobuğu da içinde imiş… Yudum bitkisel karışım sıvı yağ 5 lt ürünü de sizlerle olurken Danone aromalı süt çeşitleri 6x180ml de geliyor.Namet dilimli dana salam 150gr ürünün de sayfada yer almış. Aycin cin mısır 900gr ürünü, Malatya Pazarı tuzlu karışık kuruyemiş 200gr ürünü de sizlerle. Ak-Du tam yağlı olgunlaştırılmış otlu beyaz peynir 200gr ürünü de ayrıca 21 aralık günü geliyor. Perşembe günü ayrıca McVitie’s çikolata kaplı tam buğdaylı bisküvi çeşitleri 102gr ürünü de geliyor. Pernigotti bar çikolata çeşitleri 40gr, Merci tablet çikolata çeşitleri 100gr , Toblerone 100gr çikolata ve Twix Minis karamelli mini bar çikolata 206gr ile Snickers Minis yer fıstıklı nugatlı mini bar çikolata 206 gr ürünü de sizlerle. A101 21 Aralık indirimlerini incelemeye devam edelim, çünkü muhteşem fırsatlar var…

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Aralık 2017 tarihinde, A101 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...