A101 Aktüel 21 Aralık Mutfak Ürünleri Kataloğu

A101 aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem ürünler var. A101 marketin sunacağı ve fırsatları ile herkesi memnun edecek indirimler var. Kiwi markası ile gelen ilk ürüne ait inceleme ile başlıyoruz. Kiwi KVC-4195 elektrikli süpürge ile başlayan ürüne ait özelliklere bakalım. 1600 W max güce sahip ürün yüksek emiş gücüne sahip… Otomatik kablo sarıcı fonksiyonu, toz torbası dolu uyarısı göstergesi, hava çıkış filtresi, 2 adet kağıt toz torbası ve 2 yıl garantisi ile uygun fiyata geliyor. Üstelik taksit imkânı da var. Mutfak ürünlerinde neler var bakalım. Pipetli bardak ilk olarak geliyor. Kestane çizici de burada. Ceviz kıracağı, Cips/mısır kovası, LAV kilitli cam saklama kabı, Trend saklama kabı 3’lü, Desenli çerezlik sizlerle... Kadife askı 5’li, Sıcak su torbası, Kapı süsü ve son olarak ise Twinlight mum sizlerle. A101 market indirimleri 21 aralık fırsatlarını inceledik. Bu haftanın yeni indirimlerini ve fırsatlarını sizlerle incelemenin heyecanı içerisindeyiz. Çünkü bu hafta gerçekten güzel fırsatlar sunulmuş. Özellikle mutfak ürünlerinde de görüldüğü gibi pek çok indirim var. Belli ki yine kapış kapış satılacak olan ürünler var. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Aralık 2017 tarihinde, A101 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...